Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Cebula, czosnek, por
Cebula żółta
FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa
Polska cebula dymka - Frisco Fresh
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 1403 opinii

FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa

100 g
FRISCO FRESH
Polska

friscontowa cena
Cena2,99 zł
29,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cebula dymka to bardzo popularne warzywo w polskiej kuchni. Charakteryzuje się ona przede wszystkim niezwykle intensywnym smakiem i zapachem, potrafiącym podkreślić praktycznie większość potraw, w tym przede wszystkim sałatek oraz dań twarogowych. Idealnie sprawdza się przede wszystkim wiosną, kiedy warzywa stają się najbardziej doceniane.
Dymka zdecydowanie wzmacnia organizm oraz chroni osoby spożywające ją w sporych ilościach przed przeziębieniami i grypą. Polecana każdemu, komu zależy na utrzymaniu znakomitego stanu zdrowia przez długi czas.

*Podana waga produktu jest orientacyjna 


FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
Frisco okazja

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
59.00 kJ
0.7%
Wartość energetyczna (kcal)
14.00 kcal
0.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
1403 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
9%
3
1%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Małe cebulki.
14.08.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Główki cebulki są tak małe że wygląda jak szczypior.
24.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe 👍️
04.07.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość. Świeża
21.06.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra do kanapek i jajecznicy.
12.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
brakuje jej koloru, ale smaczna
07.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra dymka :)
05.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamiast cebuli dostałam gruby szczypior
03.06.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świerzy szczypior, soczysty
14.05.2026
0
0
vegelover
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💯🚀
21.04.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość - duża i świeża
18.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
23.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
3/5 to nie jest negatywna opinia. dymka ok, ale powinna mieć jeszcze szypiorek. ta którą dostałem miała 5-6 cm szczypiorku. ale to marzec. ocena warzyw trochę nie ma sensu bez uwzględnienia sezonu.
01.03.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny, miękki szczypior
06.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę podwiędnięty, może zmarznięty towar
03.02.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
swieza
03.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę sklapnieta …
18.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Malutka wiązka a cena trochę duża
15.01.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma mięciutki szczypior co jest dużą zaletą
26.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
14.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
PIOTR WYCHOWAŁEK
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222302000017
Cena za kg:
29,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PIOTR WYCHOWAŁEK
EAN:
1222302000017

Produkty z kategorii Cebula żółta

4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 7226 opinii
FRISCO FRESH Cebula 6-12 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Cebula 6-12 szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 484 opinii
FRISCO FRESH Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Cebula cukrowa 3-6 szt. (480g-720g)

~600 g
6,82 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
4.8
z 200 opinii
FRISCO FRESH Cebula obrana mix 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula obrana mix 4 szt.

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 401 opinii
FRISCO FRESH Cebula żółta obrana 4 szt. 400 g

FRISCO FRESH

Cebula żółta obrana 4 szt.

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 71 opinii
BIAŁUTY Cebula siatka 1 kg

BIAŁUTY

Cebula siatka

1 kg
4,49 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.8
z 1403 opinii
FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

FRISCO FRESH

Cebula dymka krajowa

100 g
29,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store