Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Kiszonki, surówki i sałatki
Ogórki kiszone

Ogórki kiszone

Wróć do Kiszonki, surówki i sałatki




4.9
z 1142 opinii
CHARSZNICKIE Ogórki kiszone BIO 500 g

CHARSZNICKIE

Ogórki kiszone BIO

500 g
21,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.8
z 657 opinii
FRISCO FRESH Ogórki kiszone krajowe 400 g

FRISCO FRESH

Ogórki kiszone krajowe

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.8
z 191 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Ogórki kiszone 650 g

CHARASZNICKIE KISZONKI

Ogórki kiszone

650 g
10,45 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027

4.7
z 843 opinii
STAN Ogórki kiszone 700 g

STAN

Ogórki kiszone

700 g
7,56 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store