Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Kiszonki, surówki i sałatki
Ogórki kiszone
STAN Ogórki kiszone
Ogórki kiszone STAN 700g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 842 opinii

STAN Ogórki kiszone

700 g
STAN

Cena5,29 zł
7,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Polskie ogórki kiszone, które zadowolą podniebienia największych smakoszy.Od wieków ogórki kiszone są ważnym składnikiem kuchni polskiej. Z ich pomocą przygotowywane są cudowne zupy i dania.Idealny produkt na każdą porę roku i okazję, bez względu na miejsce.


STAN Ogórki kiszone


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.02.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
35.00 kJ
0.4%
Wartość energetyczna (kcal)
8.00 kcal
0.4%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
1.10 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Błonnik (g)
1.00 g
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
842 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
13%
3
2%
2
2%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
ok! fajne cena też
09.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre jak salatka
04.05.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ogórasy w dobrej cenie.
25.04.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobno istnieje piwnica, do której nikt nie ma normalnego dostępu — wchodzisz tylko wtedy, kiedy „ogórki uznają, że jesteś gotowy”. W środku półmrok, rzędy słoików i jakaś dziwna cisza, jakby wszystko tam pracowało we własnym tempie. Mówią, że ktoś kiedyś próbował przyspieszyć kiszenie… i ogórki po prostu „nie wyszły”, jakby się obraziły. Te smakują tak, jakby nikt ich nie poganiał — idealnie kwaśne, konkretne, z charakterem. I serio, po jednym zaczynasz mieć wrażenie, że to nie jest przekąska… tylko coś, co rządzi się swoimi zasadami.
15.04.2026
3
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Często kupuję, polecac
15.04.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cena.
17.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre, często zamawiam
27.08.2025
0
1
klientka
zweryfikowano
Zgłaszam
Średni smak i nieprzyjemny zapach. Nie kupię więcej.
28.07.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko okej
06.06.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
jako cukrzyk są mi potrzebne
27.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są naprawdę kiszone i zazwyczaj dość twarde, choć czasami trafiają się trochę kapciowate.
05.05.2025
1
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Mocno słone, mało kwaśne
28.03.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
02.03.2025
0
0
Kazimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórki były dosyć miękkie. Poprzednie tej firmy byly lepsze. Ocena 4 nie jest chyba złą oceną.
24.02.2025
0
1
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak nie do zaakceptowania,miekki, 2 raz nie kupię
19.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawdziwe kiszone ogórki, nie za małe i nie za duże, no i odpowiednio kwaśne, takie jak lubię.
17.02.2025
1
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Część ogórków była bardzo miękka i i trudno ją było pokroić na sałatkę
03.02.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Niesmaczne, jakby nie były ukiszone, w opakowaniu był zepsuty ogórek, więc trzebabyło wyrzucić.
28.01.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
Marka:
STAN
EAN:
5907078000022
Cena za kg:
7,56 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
STAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
EAN:
5907078000022

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +10°C.


Przygotowanie i stosowanie

Naturalne kiszenie, produkt do sporządzania zup oraz do bezpośredniego spożycia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Firma "STAN" Anna Lesień

Czajków 1, 62-812 Jastrzębniki

Produkty z kategorii Ogórki kiszone

4.9
z 1137 opinii
CHARSZNICKIE Ogórki kiszone BIO 500 g

CHARSZNICKIE

Ogórki kiszone BIO

500 g
21,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 656 opinii
FRISCO FRESH Ogórki kiszone krajowe 400 g

FRISCO FRESH

Ogórki kiszone krajowe

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
4.8
z 191 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Ogórki kiszone 650 g

CHARASZNICKIE KISZONKI

Ogórki kiszone

650 g
10,45 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.7
z 842 opinii
STAN Ogórki kiszone 700 g

STAN

Ogórki kiszone

700 g
7,56 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

Produkty marki STAN

4.8
z 375 opinii
STAN Kapusta kiszona 500 g

STAN

Kapusta kiszona

500 g
7,78 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.8
z 278 opinii
STAN Kapusta kiszona 1 kg

STAN

Kapusta kiszona

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 59 opinii
STAN Buraczki gotowane całe 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
4.9
z 53 opinii
STAN Buraczki gotowane całe BIO 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe BIO

500 g
16,38 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.8
z 91 opinii
STAN Buraczki gotowe plastry carpaccio vege 250 g

STAN

Buraczki gotowe plastry carpaccio vege

250 g
21,56 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 36 opinii
STAN Ciecierzyca gotowana cała 300 g

STAN

Ciecierzyca gotowana cała

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 43 opinii
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem 400 g

STAN

Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
17,98 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,58 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store