Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Chudy

Chudy

Wróć do Twarogi




4.9
z 268 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

4.9
z 207 opinii
POLMLEK Twaróg chudy 250 g

POLMLEK

Twaróg chudy

250 g
19,16 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

5.0
z 326 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Lekki 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Lekki

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

4.9
z 429 opinii
STRZAŁKOWO Twaróg śmietankowy 250 g

STRZAŁKOWO

Twaróg śmietankowy

250 g
32,36 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.9
z 37 opinii
CZARNOCIN Twaróg chudy krajanka 300 g

CZARNOCIN

Twaróg chudy krajanka

300 g
27,97 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

4.9
z 31 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg chudy BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg chudy BIO

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.7
z 19 opinii
BIO PLANET Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO 300 g

BIO PLANET

Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO

~300 g
45,97 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store