Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Tłusty

Tłusty

Wróć do Twarogi




4.9
z 82 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek tłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek tłusty BIO

~250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 55 opinii
Mazurski Smak Twaróg tłusty klinek 250 g

Mazurski Smak

Twaróg tłusty klinek

250 g
24,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

5.0
z 80 opinii
POLMLEK Twaróg tłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg tłusty

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

4.9
z 372 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Tłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Tłusty

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026

5.0
z 71 opinii
CZARNOCIN Twaróg wiejski 100% z Czarnocina 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wiejski 100% z Czarnocina

300 g
42,30 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.7
z 50 opinii
CZARNOCIN Twaróg wędzony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg wędzony

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

4.8
z 36 opinii
CZARNOCIN Twaróg solony 300 g

CZARNOCIN

Twaróg solony

300 g
45,97 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.9
z 45 opinii
DANMIS Ser kozi twarogowy pełnotłusty 200 g

DANMIS

Ser kozi twarogowy pełnotłusty

200 g
78,95 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

4.8
z 40 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg tłusty kostka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg tłusty kostka BIO

200 g
35,45 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store