Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Biały
Basmati

Basmati

Wróć do Biały




4.9
z 26 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż basmati (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż basmati (4x125g)

500 g
27,98 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
14,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2028

5.0
z 66 opinii
BRITTA Ryż basmati (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż basmati (4x100g)

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028

5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2028

5.0
z 75 opinii
SONKO Ryż Basmati (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż Basmati (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2028

5.0
z 57 opinii
KUPIEC Ryż Basmati (3x100g) 300 g

KUPIEC

Ryż Basmati (3x100g)

300 g
23,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.9
z 49 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

4.8
z 6 opinii

26% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

500 g
19,98 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store