Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Biały
Basmati
BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO
Biały ryż Basmati, 500g - Bio Planet
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

26% taniej

4.8
z 6 opinii

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

500 g
BIO PLANET
Pakistan

Cena promocyjna9,99 zł
19,98 zł/kg
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru (26% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Biały ryż Basmati Bio Planet pochodzi tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych. Cechuje się delikatnym, lekko orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Basmati to najszlachetniejsza odmiana ryżu na świecie.

Ryż Basmati Bio Planet uprawiany jest tylko w ekologicznych rejonach u podnóża Himalajów. Doskonale sprawdza się jako dodatek do dań mięsnych, sałatek, a także deserów. Ryż pełnoziarnisty zachowuje wszystkie swoje wartości odżywcze, jest więc zdrowszy niż ziarna obłuskane.

Ryż Basmati – pełnoziarnista propozycja na obiad:

  • Prostota przygotowania: wystarczy go opłukać i gotować około 35 minut
  • Produkt 100% ekologiczny

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2027
Dostępne warianty
BIO PLANET Ryż basmati pełnoziarnisty BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1439.00 kJ
17.1%
Wartość energetyczna (kcal)
344.00 kcal
17.2%
Białko (g)
7.40 g
14.8%
Węglowodany (g)
77.70 g
29.9%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry ryż, gotuje się ok. 15 minut, kupuję od lat
28.01.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5907814664136
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907814664136

Produkty z kategorii Biały

4.9
z 49 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.8
z 6 opinii

26% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

500 g
19,98 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
13,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 26 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż basmati (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż basmati (4x125g)

500 g
27,98 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
14,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2028
5.0
z 66 opinii
BRITTA Ryż basmati (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż basmati (4x100g)

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2028
5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2028
5.0
z 75 opinii
SONKO Ryż Basmati (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż Basmati (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2028
5.0
z 57 opinii
KUPIEC Ryż Basmati (3x100g) 300 g

KUPIEC

Ryż Basmati (3x100g)

300 g
23,97 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 156 opinii

17% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO 250 g

BIO PLANET

Płatki kukurydziane (bez dodatku cukrów) BIO

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 49 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 56 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 18 opinii
BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 5 opinii
BIO PLANET Kimchi klasyczne BIO 300 g

BIO PLANET

Kimchi klasyczne BIO

300 g
43,30 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
13,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Fasolka w sosie pomidorowym BIO 360 g

BIO PLANET

Fasolka w sosie pomidorowym BIO

360 g
21,08 zł/kg
Cena promocyjna7,59 zł
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store