Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Cukier i słodziki
Zamienniki cukru

Zamienniki cukru

Wróć do Cukier i słodziki

ErytrytolKsylitolSłodzikStewia



4.9
z 83 opinii

15% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
27,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

4.9
z 35 opinii
BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
43,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029

4.8
z 9 opinii

20% taniej

NATURAVENA Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania) 500 g

NATURAVENA

Stevia (do słodzenia pieczenia i gotowania)

500 g
39,78 zł/kg
Cena promocyjna19,89 zł
24,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2029

5.0
z 23 opinii
DR VITA Słodzik mini (1200 szt.) 72 g

DR VITA

Słodzik mini (1200 szt.)

72 g
166,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2028

5.0
z 31 opinii
GOLD PACK Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów) 250 g

GOLD PACK

Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów)

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028

4.9
z 34 opinii
BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 350 g

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

350 g
46,54 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029

5.0
z 23 opinii
GOLD PACK Erytrytol (naturalny zamiennik cukru do kawy ciast i deserów) 250 g

GOLD PACK

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru do kawy ciast i deserów)

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029

5.0
z 18 opinii
SANTINI Ksylitol - cukier brzozowy 250 g

SANTINI

Ksylitol - cukier brzozowy

250 g
74,76 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028

5.0
z 3 opinii
NATURAL LIFE Ksylitol - fiński cukier brzozowy w saszetkach (40x5g) 200 g

NATURAL LIFE

Ksylitol - fiński cukier brzozowy w saszetkach (40x5g)

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store