Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Cukier i słodziki
Zamienniki cukru
Ksylitol
SANTINI Ksylitol - cukier brzozowy
Cukier brzozowy - Ksylitol
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 18 opinii

SANTINI Ksylitol - cukier brzozowy

250 g
SANTINI
Finlandia

Cena18,69 zł
74,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cukier brzozowy Ksylitol to popularny słodzik, który uważany jest za znacznie zdrowszy od tradycyjnego, białego cukru. Główną jego zaletą jest niższa kaloryczność oraz nieco inny mechanizm metabolizmu. To sposób na posłodzenie napoju, czy deseru bez przykrych konsekwencji w postaci dodatkowych kilogramów.

Ksylitol cukier brzozowy polecany jest osobom na diecie, ale nie tylko. Śmiało mogą korzystać z niego cukrzycy (oczywiście z umiarem) oraz chorzy na osteoporozę. Zwiększa przyswajalność wapnia, dzięki czemu jest zdrowy dla kości i zębów. To alternatywa dla cukru, która ma taki sam wygląd oraz smak.

Cukier brzozowy Ksylitol – najważniejsze informacje:

  • Zdrowsza alternatywa dla cukru
  • Nieduża kaloryczność
  • Wygląda oraz smakuje jak biały cukier

SANTINI Ksylitol - cukier brzozowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2028

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dla cukrzyków produkt💯 super
31.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Stefan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
SANTINI
EAN:
5908234462029
Cena za kg:
74,76 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
SANTINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5908234462029

Produkty z kategorii Zamienniki cukru

4.9
z 35 opinii
BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
43,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
5.0
z 31 opinii
GOLD PACK Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów) 250 g

GOLD PACK

Ksylitol - cukier brzozowy (naturalny zamiennik cukru do ciast lodów i napojów)

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
5.0
z 18 opinii
SANTINI Ksylitol - cukier brzozowy 250 g

SANTINI

Ksylitol - cukier brzozowy

250 g
74,76 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 3 opinii
NATURAL LIFE Ksylitol - fiński cukier brzozowy w saszetkach (40x5g) 200 g

NATURAL LIFE

Ksylitol - fiński cukier brzozowy w saszetkach (40x5g)

200 g
139,95 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store