Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do drobiu

Do drobiu

Wróć do Fixy




KAMIS AIR-FRY Kurczak gyros 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak gyros

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028

5.0
z 1 opinii
KAMIS AIR-FRY Kurczak kentucky 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak kentucky

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2028

5.0
z 5 opinii
KNORR AIR FRYER FIX Kurczak jak z rożna 29 g

KNORR AIR FRYER FIX

Kurczak jak z rożna

29 g
199,66 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028

5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami

30 g
153,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

KAMIS Przepis na... Kurczak teryiaki 35 g

KAMIS Przepis na...

Kurczak teryiaki

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028

4.9
z 32 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym 30 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 25 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 30 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

30 g
176,33 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie z pieczarkami 32 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie z pieczarkami

32 g
140,31 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 4 opinii
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak jalapenio 66 g

WINIARY AIR FRYER

Chrupiący kurczak jalapenio

66 g
90,76 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 7 opinii
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak serowy 70 g

WINIARY AIR FRYER

Chrupiący kurczak serowy

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027


4.9
z 9 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą 35 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą

35 g
128,29 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.7
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka po hiszpańsku + WORECZEK DO PIECZENIA 38 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka po hiszpańsku + WORECZEK DO PIECZENIA

38 g
139,21 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 6 opinii
WINIARY Pomysł na... Kebab doner 28 g

WINIARY Pomysł na...

Kebab doner

28 g
160,36 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.7
z 11 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
82,71 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 7 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z papryką (panierka)

70 g
82,71 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store