Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Fixy
Do drobiu
KAMIS Przepis na... Kurczak teryiaki
Kurczak teryiaki Przepis na... KAMIS 35g
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

KAMIS Przepis na... Kurczak teryiaki

35 g
KAMIS
Polska

Cena4,89 zł
139,71 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przepis na… Kurczaka teriyaki z makaronem ryżowym i warzywami to propozycja inspirowana kuchnią japońską, w której charakterystyczny sos teriyaki łączy delikatną słodycz z wyrazistą nutą umami. Starannie dobrana mieszanka przypraw KAMIS z dodatkiem m.in. sezamu, imbiru i czosnku pozwala w prosty sposób wydobyć głębię smaku i aromatu, które doskonale komponują się z soczystym kurczakiem i warzywami i dostarczą pełnowartościowy obiad dla małych i dużych miłośników kuchni azjatyckiej.


KAMIS Przepis na... Kurczak teryiaki


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.08.2028
Tagi
promocja
Powiązane promocje
KAMIS Torba Przepis na… 1 szt
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1347.00 kJ
16.0%
Wartość energetyczna (kcal)
319.00 kcal
16.0%
Tłuszcz (g)
3.50 g
5.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
62.00 g
23.8%
w tym cukry (g)
25.00 g
27.8%
Białko (g)
7.00 g
14.0%
Sól (g)
13.50 g
225.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
139,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
MCCORMICK
Marka:
KAMIS
EAN:
5900084287326
Cena za kg:
139,71 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
KAMIS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MCCORMICK
EAN:
5900084287326

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

przechowywać w chłodnym, suchym i zacienionym miejscu


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

przyprawy (czosnek, imbir (6%), SEZAM (5%), cebula, chili), brązowy cukier trzcinowy, sól, mąka ryżowa, skrobia modyfikowana, sos SOJOWY w proszku (sól, SOJA, PSZENICA)(5%), karob w proszku, naturalne aromaty, błonnik z trzciny cukrowej, ekstrakt słodowy (zawiera JĘCZMIEŃ), miód w proszku (zawiera PSZENICĘ)

Produkty z kategorii Do drobiu

KAMIS Przepis na... Kurczak teryiaki 35 g

KAMIS Przepis na...

Kurczak teryiaki

35 g
139,71 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami

30 g
153,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym 30 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
KAMIS AIR-FRY Kurczak gyros 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak gyros

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
5.0
z 1 opinii
KAMIS AIR-FRY Kurczak kentucky 20 g

KAMIS AIR-FRY

Kurczak kentucky

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2028
4.9
z 25 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA 30 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami + WORECZEK DO PIECZENIA

30 g
176,33 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 5 opinii
KNORR AIR FRYER FIX Kurczak jak z rożna 29 g

KNORR AIR FRYER FIX

Kurczak jak z rożna

29 g
199,66 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie z pieczarkami 32 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie z pieczarkami

32 g
140,31 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 7 opinii
WINIARY Pomysł na... Soczystego kurczaka po hiszpańsku + WORECZEK DO PIECZENIA 38 g

WINIARY Pomysł na...

Soczystego kurczaka po hiszpańsku + WORECZEK DO PIECZENIA

38 g
139,21 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 6 opinii
WINIARY Pomysł na... Kebab doner 28 g

WINIARY Pomysł na...

Kebab doner

28 g
160,36 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 7 opinii
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak serowy 70 g

WINIARY AIR FRYER

Chrupiący kurczak serowy

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 9 opinii
WINIARY Pomysł na... Kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą 35 g

WINIARY Pomysł na...

Kurczaka w sosie włoskim z mozzarellą

35 g
128,29 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii
WINIARY AIR FRYER Chrupiący kurczak jalapenio 66 g

WINIARY AIR FRYER

Chrupiący kurczak jalapenio

66 g
90,76 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 11 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z czosnkiem (panierka)

70 g
82,71 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 7 opinii
KNORR FIX Chrupiący kurczak z papryką (panierka) 70 g

KNORR FIX

Chrupiący kurczak z papryką (panierka)

70 g
82,71 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki KAMIS

4.9
z 16 opinii
KAMIS Przyprawa do frytek i ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do frytek i ziemniaków

20 g
124,50 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2028
4.9
z 29 opinii

27% taniej

KAMIS Musztarda stołowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda stołowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
5.0
z 42 opinii

27% taniej

KAMIS Musztarda rosyjska (bardzo ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda rosyjska (bardzo ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 21 opinii

16% taniej

KAMIS Przyprawa do dań z ziemniaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z ziemniaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2029
5.0
z 347 opinii

15% taniej

KAMIS Musztarda sarepska (ostra) 185 g

KAMIS

Musztarda sarepska (ostra)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
4.8
z 13 opinii

30% taniej

KAMIS Musztarda czeska (słodko-ostra) 180 g

KAMIS

Musztarda czeska (słodko-ostra)

180 g
19,39 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
5.0
z 97 opinii

15% taniej

KAMIS Musztarda delikatesowa (łagodna) 185 g

KAMIS

Musztarda delikatesowa (łagodna)

185 g
18,86 zł/kg
Cena promocyjna3,49 zł
4,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.8
z 4 opinii

16% taniej

KAMIS Przyprawa do bigosu i potraw z kapusty 20 g

KAMIS

Przyprawa do bigosu i potraw z kapusty

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
2,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 2 opinii
KAMIS Przepis na... Penne w sosie pomidorowym z mozzarellą 35 g

KAMIS Przepis na...

Penne w sosie pomidorowym z mozzarellą

35 g
131,14 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2028
4.8
z 6 opinii

17% taniej

KAMIS Przyprawa do dań z fasoli 20 g

KAMIS

Przyprawa do dań z fasoli

20 g
124,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2029
5.0
z 5 opinii

34% taniej

KAMIS Przyprawa do flaków 20 g

KAMIS

Przyprawa do flaków

20 g
104,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,09 zł
3,19 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami 35 g

KAMIS Przepis na...

Klopsiki w sosie pomidorowym z ziołami

35 g
131,14 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

30 g
153,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.8
z 4 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka w delikatnym sosie miodowo-musztardowym

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2028
5.0
z 3 opinii
KAMIS Przepis na... Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami 30 g

KAMIS Przepis na...

Kurczaka po toskańsku z suszonymi pomidorami

30 g
153,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
KAMIS Przepis na... Smażony ryż 30 g

KAMIS Przepis na...

Smażony ryż

30 g
163,00 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store