Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Klopsy i pulpety

Klopsy i pulpety

Wróć do Dania jednogarnkowe




4.9
z 66 opinii
KUCHNIA KACHNY Klopsiki w sosie koperkowym 500 g

KUCHNIA KACHNY

Klopsiki w sosie koperkowym

500 g
13,38 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.6
z 23 opinii
KUCHNIA KACHNY Pulpety w sosie pomidorowym 500 g

KUCHNIA KACHNY

Pulpety w sosie pomidorowym

500 g
14,78 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028

4.9
z 17 opinii
PUDLISZKI Klopsiki w sosie pomidorowym 590 g

PUDLISZKI

Klopsiki w sosie pomidorowym

590 g
19,98 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027

4.6
z 10 opinii
SOKOŁÓW Pulpety wieprzowe klasyczne w sosie pomidorowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Pulpety wieprzowe klasyczne w sosie pomidorowym z ryżem

360 g
46,64 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2027

5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Klopsiki drobiowe w sosie włoskim 440 g

PUDLISZKI

Klopsiki drobiowe w sosie włoskim

440 g
29,98 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store