Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Sałatki i przystawki
Sałatki warzywne

Sałatki warzywne

Wróć do Sałatki i przystawki




4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
24,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

4.8
z 64 opinii
SEKO Sałatka warzywna z jajkiem 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z jajkiem

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 60 opinii
SEKO Sałatka warzywna z groszkiem po polsku 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z groszkiem po polsku

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026

4.8
z 71 opinii
LISNER Sałatka Warzywna z Kurkami 140 g

LISNER

Sałatka Warzywna z Kurkami

140 g
35,64 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

4.9
z 56 opinii
LISNER Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem + widelczyk 140 g

LISNER

Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem + widelczyk

140 g
35,64 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

4.8
z 49 opinii
LISNER Sałatka z chrupkim selerem i fasolą 140 g

LISNER

Sałatka z chrupkim selerem i fasolą

140 g
35,64 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

4.9
z 54 opinii
KUCHNIA POLKI Sałatka jarzynowa 400 g

KUCHNIA POLKI

Sałatka jarzynowa

400 g
31,22 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

4.7
z 100 opinii
KROKUS Surówka obiadowa z kapusty kiszonej 500 g

KROKUS

Surówka obiadowa z kapusty kiszonej

500 g
29,38 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store