Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Z galaretką

Z galaretką

Wróć do Ciastka nadziewane




4.9
z 155 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

4.9
z 117 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027

4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027

5.0
z 73 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027

5.0
z 3 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką truskawkową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką truskawkową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026

4.9
z 31 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką morelową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką morelową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027

4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027

4.9
z 14 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove wiśniowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

4.9
z 54 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z galaretką malinową 147 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
51,63 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027

4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

294 g
32,28 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027


4.9
z 77 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

294 g
32,28 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027

4.9
z 34 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową 128 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z pianką czekoladową

128 g
59,30 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027

5.0
z 27 opinii
KRAKUSKI Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie

144 g
56,88 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027

5.0
z 19 opinii
KRAKUSKI Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie

144 g
56,88 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store