Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka nadziewane
Z galaretką
WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe
Wedel - Biszkopty z galaretką wiśniową w czekoladzie to wspaniałe połączenie smaków.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe

147 g
WEDEL

5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
46,19 zł/kg
6,79 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (12% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Biszkopty z galaretką wiśniową w czekoladzie to prawdziwy rarytas wśród słodyczy, wyróżniający się smakiem wybornej czekolady, której produkcję firma doskonali od 160 lat.

Ciasteczka są połączeniem lekkiego i puszystego biszkoptu pszennego, wyrazistej galaretki o intensywnym wiśniowym smaku oraz czekoladowej polewy, która wieńczy całość kompozycji. To wyjątkowa kombinacja wzajemnie dopełniających się smaków.

Biszkopty z galaretką dzięki niepowtarzalnej gamie smaków i efektownemu wyglądowi są słodką przekąską godną najbardziej uroczystych chwil, a także sposobem na wyjątkową przyjemność.

Cechy

oryginalna wedlowska czekolada


WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 02.03.2027
Dostępne warianty
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g
5,99 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1500.00 kJ
17.9%
Wartość energetyczna (kcal)
355.00 kcal
17.8%
Tłuszcz (g)
7.10 g
10.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.60 g
18.0%
Węglowodany (g)
6.80 g
2.6%
w tym cukry (g)
50.00 g
55.6%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.13 g
2.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne
02.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Klasyczny wyrób, wręcz kultowe ciasteczka. Jak zawsze smakowite.
22.04.2025
0
0
Peter
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Ligia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Edeltrauda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
40,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
147 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588068138
Cena za kg:
40,75 zł/kg
Waga:
147 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588068138

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa Polska


Adres producenta

LOTTE Wedel sp. z o.o. ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa Polska www.wedel.pl www.czekolada.pl Infolinia konsumencka: 801 811 011 Opłata według taryfy lokalnej


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu

E.Wedel tworzy czekoladę i inne słodkości od 1851 roku. Przez te wszystkie lata marka stworzyła ikoniczną tradycję czekoladnictwa, która została doceniona przez pokolenia Polaków. A w portfolio marki znalazły się tak kultowe produkty, jak Ptasie Mleczko®, Torcik Wedlowski czy Pawełek. To również pełne przyjemności tabliczki czekolady i... ciastka. I do tych przepysznych ciastek należą Wedlove Wiśniowe - biszkopty z galaretką, oblane oryginalną wedlowską czekoladą, która w swoim wnętrzu skrywa cudowny, wiśniowy smak. Ta niezapomniana przyjemność ma swoje źródło w najwyższej jakości ziarnach kakaowca z Ghany i wiśniowej galaretce. Jeśli lubisz niebanalne połączenia smakowe, ale jednocześnie cenisz mariaż tradycji z nowoczesnością, biszkopty wiśniowe powinny sprawić Ci wielką przyjemność. Spróbuj ciastek Wedlove Wiśniowe! • Puszyste biszkopty • Galaretka wiśniowa • Oryginalna wedlowska czekolada • Starannie wyselekcjonowane kakao z Ghany • Soczysty, owocowy smak • Opakowanie 147 g Robisz MmmMmmm, gdy pomyślisz o biszkoptach wiśniowych? Mamy dobrą wiadomość! W portfolio produktowym E.Wedel znalazły się również biszkopty Wedlove Malinowe i Wedlove Pomarańczowe.

Produkty z kategorii Z galaretką

4.9
z 155 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką pomarańczową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką pomarańczową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 117 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 73 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką o smaku jagodowym oblewane czekoladą

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 3 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką truskawkową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką truskawkową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 31 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką morelową 147 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką morelową

147 g
42,79 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
4.8
z 6 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove malinowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove malinowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.9
z 23 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove pomarańczowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove pomarańczowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 14 opinii
WEDEL Biszkopty Wedlove wiśniowe 147 g

WEDEL

Biszkopty Wedlove wiśniowe

147 g
40,75 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 54 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z galaretką malinową 147 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z galaretką malinową

147 g
51,63 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 77 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką malinową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką malinową

294 g
32,28 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 87 opinii
DELICJE SZAMPAŃSKIE Biszkopty z galaretką wiśniową 294 g

DELICJE SZAMPAŃSKIE

Biszkopty z galaretką wiśniową

294 g
32,28 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
4.9
z 34 opinii
MILKA Choco Jaffa Biszkopty z pianką czekoladową 128 g

MILKA Choco Jaffa

Biszkopty z pianką czekoladową

128 g
59,30 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 27 opinii
KRAKUSKI Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki Herbatniki z galaretką wiśniową w czekoladzie

144 g
56,88 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027
5.0
z 19 opinii
KRAKUSKI Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie 144 g

KRAKUSKI

Paluszki z galaretką malinową w czekoladzie

144 g
56,88 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
5.0
z 19 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 106 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store