Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady

Czekolady

Wróć do Słodycze, przekąski, bakalie

Czekolady gorzkieCzekolady mleczneCzekolady białeCzekolady nadziewaneCzekolady z dodatkami



5.0
z 9 opinii
SOLE Czekolada mleczna BIO 100 g

SOLE

Czekolada mleczna BIO

100 g
185,90 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027

5.0
z 10 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z cytryną BIO

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028

4.9
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 56% kakao z pomarańczą BIO

100 g
203,90 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028

5.0
z 8 opinii
BENJAMISSIMO Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut 60 g

BENJAMISSIMO

Gorzka czekolada bezglutenowa o smaku chia BIO -grejpfrut

60 g
324,83 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027

4.8
z 4 opinii
COCOA Tabliczka biała z pistacjami i solą BIO 40 g

COCOA

Tabliczka biała z pistacjami i solą BIO

40 g
387,25 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027

5.0
z 1 opinii
BENJAMISSIMO Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa 60 g

BENJAMISSIMO

Czekolada bezglutenowa o smaku truskawka BIO - quinoa

60 g
333,17 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027

4.6
z 9 opinii
SOLE Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO 100 g

SOLE

Czekolada gorzka 73% kakao z chili BIO

100 g
203,90 zł/kg
Cena20,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store