Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Karmelowe, mleczne
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami o smaku pumpkin spice
Czekolada mleczna z wafelkami o smaku pumpkin spice WW WEDEL 230g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami o smaku pumpkin spice

230 g
WEDEL
Polska

Cena24,99 zł
108,65 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu


WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami o smaku pumpkin spice


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.06.2027
Dostępne warianty
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2155.00 kJ
25.7%
Wartość energetyczna (kcal)
515.00 kcal
25.8%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
56.00 g
62.2%
Białko (g)
2.50 g
5.0%
Błonnik (g)
6.30 g
Sól (g)
0.18 g
3.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
108,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588402352
Cena za kg:
108,65 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588402352

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Czekolada mleczna 83 % (Cukier, Miazga kakaowa, Mleko pełne w proszku, Tłuszcz kakaowy, Serwatka w proszku (z mleka), Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, Aromat), Cukier, Mąka pszenna, Tłuszcz roślinny (palmowy), Mleko pełne w proszku, Serwatka w proszku (z mleka), Koncentraty roślinne (słodki ziemniak, marchew, kurkuma), Mąka żytnia, Proszek dyniowy 0,1 % (Dynia (40 %), Skrobia kukurydziana, Syrop glukozowy, Emulgator: lecytyny), Zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, Przyprawa korzenna (0,06 %) (Cynamon, Goździki, Kolendra, Gałka muszkatołowa, Imbir, Kardamon, Pieprz czarny), Emulgator (lecytyny sojowe), Jaja w proszku, Maltodekstryna, Aromaty, Substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), Sól. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 27 %, masa mleczna minimum 16 %. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy.

Produkty z kategorii Karmelowe, mleczne

4.9
z 27 opinii
WEDEL Czekolada biała, karmelowa 80 g

WEDEL

Czekolada biała, karmelowa

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
76,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 41 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
5.0
z 18 opinii
MILKA Czekolada mleczna Joghurt 100 g

MILKA

Czekolada mleczna Joghurt

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
Nowość
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami o smaku pumpkin spice 230 g

WEDEL WW

Czekolada mleczna z wafelkami o smaku pumpkin spice

230 g
108,65 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027
4.9
z 19 opinii
MILKA Caramel Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym 100 g

MILKA Caramel

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.9
z 30 opinii
WAWEL Mini czekolada o smaku Advocat 39 g

WAWEL

Mini czekolada o smaku Advocat

39 g
99,74 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 15 opinii
WAWEL Mini czekolada Krówkowa 39 g

WAWEL

Mini czekolada Krówkowa

39 g
99,74 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 18 opinii
KITKAT Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku słony karmel 99 g

KITKAT

Tabliczka czekoladowa z nadzieniem o smaku słony karmel

99 g
94,85 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 3 opinii
WEDEL Czekolada mleczna o smaku panna cotta 287 g

WEDEL

Czekolada mleczna o smaku panna cotta

287 g
81,15 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 2 opinii
NICK'S Czekolada mleczna z karmelem 75 g

NICK'S

Czekolada mleczna z karmelem

75 g
210,53 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 19 opinii
FERRERO ROCHER Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 90 g

FERRERO ROCHER

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

90 g
161,00 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.8
z 10 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Krówkowa 245 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Krówkowa

245 g
68,53 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 12 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store