Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Orzeszki
Orzechy smakowe

Orzechy smakowe

Wróć do Orzeszki




4.9
z 33 opinii

22% taniej

HEBAR Orzeszki ziemne w karmelu 400 g

HEBAR

Orzeszki ziemne w karmelu

400 g
24,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 18 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne 125 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne

125 g
68,72 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

5.0
z 34 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027

4.9
z 25 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027

4.9
z 13 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku serowo-cebulowym 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku serowo-cebulowym

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027

4.0
z 7 opinii
HEBAR Duet Orzeszków Solony Karmel 400 g

HEBAR

Duet Orzeszków Solony Karmel

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 14 opinii
PLAZA DEL SOL Migdały smażone z suszoną truflą i solą 110 g

PLAZA DEL SOL

Migdały smażone z suszoną truflą i solą

110 g
176,27 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027

5.0
z 1 opinii
LORENZ Nic Nac's Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym 110 g

LORENZ Nic Nac's

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce o smaku serowym

110 g
79,00 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027

5.0
z 1 opinii
Nic Nac's Curry Explosion 110 g

Nic Nac's

Curry Explosion

110 g
80,82 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store