Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Liściasta
Pozostała

Pozostała

Wróć do Liściasta




5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

4.8
z 20 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (liściasta) 100 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029

5.0
z 15 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta) 100 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2029

4.8
z 57 opinii
LOYD TEA Herbata YUNNAN (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata YUNNAN (liściasta)

80 g
108,62 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.9
z 51 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna ASSAM (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ASSAM (liściasta)

100 g
137,90 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2028

4.7
z 22 opinii
LOYD TEA Herbata czarna MADRAS (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna MADRAS (liściasta)

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata CEYLON GOLD (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata CEYLON GOLD (liściasta)

100 g
127,90 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

5.0
z 1 opinii
LOYD TEA Herbata czarna ASSAM (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata czarna ASSAM (liściasta)

80 g
104,88 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (granulowana) 100 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (granulowana)

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 4 opinii
DARY NATURY Herbata czarna - BAJECZNA z gór Cejlonu (liściasta) BIO 100 g

DARY NATURY

Herbata czarna - BAJECZNA z gór Cejlonu (liściasta) BIO

100 g
329,90 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2028

DARY NATURY Herbatka czarna z gór Cejlonu (liściasta) BIO 100 g

DARY NATURY

Herbatka czarna z gór Cejlonu (liściasta) BIO

100 g
327,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store