Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole
Wino
Czerwone
Wytrawne
Złożone

Złożone

Wróć do Wytrawne




4.9
z 136 opinii
IL CAPOLAVORO Primitivo di Manduria 750 ml

IL CAPOLAVORO

Primitivo di Manduria

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
ANTARES Cabernet Sauvignon 750 ml

ANTARES

Cabernet Sauvignon

750 ml
26,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 17 opinii
EMINE Shiraz Reserva 750 ml

EMINE

Shiraz Reserva

750 ml
33,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.9
z 40 opinii
SMART DOG Shiraz 750 ml

SMART DOG

Shiraz

750 ml
29,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena21,99 zł
Do koszyka

4.7
z 47 opinii
SANTA ALICIA Reserva Cabernet Sauvignon 750 ml

SANTA ALICIA

Reserva Cabernet Sauvignon

750 ml
29,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena21,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
UPER CASE Washington Syrah 750 ml

UPER CASE

Washington Syrah

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.8
z 33 opinii
JIM'S CREEK Shiraz – Cabernet Sauvignon 750 ml

JIM'S CREEK

Shiraz – Cabernet Sauvignon

750 ml
29,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena21,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
JACOB'S CREEK Reserve Shiraz 750 ml

JACOB'S CREEK

Reserve Shiraz

750 ml
66,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna49,99 zł
55,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Nowość
GATO NEGRO Cabernet Sauvignon 750 ml

GATO NEGRO

Cabernet Sauvignon

750 ml
30,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.0
z 2 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Cabernet Sauvignon 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Cabernet Sauvignon

750 ml
42,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka

4.8
z 10 opinii
PRIMUS Primitivo Puglia IGT 750 ml

PRIMUS

Primitivo Puglia IGT

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka


5.0
z 5 opinii
PANUL Cabernet Sauvignon 750 ml

PANUL

Cabernet Sauvignon

750 ml
37,72 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena28,29 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
FINCA LA ESTACADA Crianza 12 miesięcy w beczce 750 ml

FINCA LA ESTACADA

Crianza 12 miesięcy w beczce

750 ml
51,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka

4.8
z 9 opinii
ALTO BARRICA Gran Reserva 750 ml

ALTO BARRICA

Gran Reserva

750 ml
47,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena35,99 zł
Do koszyka

4.3
z 3 opinii
APOTHIC "Dark " 750 ml

APOTHIC

'Dark '

750 ml
75,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena56,49 zł
Do koszyka

4.8
z 29 opinii
MAN EMPORIUM Primitivo 750 ml

MAN EMPORIUM

Primitivo

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
MONTGRAS De Vine Cabernet Sauvignion 750 ml

MONTGRAS De Vine

Cabernet Sauvignion

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka


5.0
z 5 opinii
CASILLERO DEL DIABLO Carmenere 750 ml

CASILLERO DEL DIABLO

Carmenere

750 ml
43,72 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena32,79 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
CAMPO VIEJO Gran Reserva 750 ml

CAMPO VIEJO

Gran Reserva

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
ALTO BARRICA Reserva 750 ml

ALTO BARRICA

Reserva

750 ml
41,59 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena31,19 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
DARK HORSE Cabernet Sauvignon 750 ml

DARK HORSE

Cabernet Sauvignon

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.7
z 7 opinii
B&G Cabernet Sauvignon Reserve 750 ml

B&G

Cabernet Sauvignon Reserve

750 ml
39,05 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,29 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
SEPTIMA Malbec 750 ml

SEPTIMA

Malbec

750 ml
76,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena57,49 zł
Do koszyka

4.3
z 6 opinii
DARK HORSE Zinfandel 750 ml

DARK HORSE

Zinfandel

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
CAMPO VIEJO Red Reserva 750 ml

CAMPO VIEJO

Red Reserva

750 ml
63,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 10 opinii
PURCARI 1827 Cabernet Sauvignon 750 ml

PURCARI 1827

Cabernet Sauvignon

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

CHATEAU DU LORT Bordeaux 750 ml

CHATEAU DU LORT

Bordeaux

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI Avoglia Primitivo 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Primitivo

750 ml
83,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
CHATEAU BARREYRES Haut-Médoc 750 ml

CHATEAU BARREYRES

Haut-Médoc

750 ml
106,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

BODEGAS SONSIERRA Reserva 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Reserva

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI "Patu Primitivo IGT " 750 ml

TENUTA GIUSTINI

'Patu Primitivo IGT '

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

CHATEAU FERRANDE GRAVES  750 ml

CHATEAU FERRANDE GRAVES

750 ml
106,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
CIGNO MORO Otto Cento Primitivo 750 ml

CIGNO MORO

Otto Cento Primitivo

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka


4.7
z 3 opinii
B&G Saint Emilion 750 ml

B&G

Saint Emilion

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

B&G Chateau Magnol 750 ml

B&G

Chateau Magnol

750 ml
173,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LA GRIFFE DE BARREYRES Haut-Médoc 750 ml

LA GRIFFE DE BARREYRES

Haut-Médoc

750 ml
83,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena62,49 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
VINA OLABARRI Rioja Reserva DOC 750 ml

VINA OLABARRI

Rioja Reserva DOC

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Amarone 750 ml

VILLA MATTIELLI

Amarone

750 ml
266,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka

PALLADINO Barolo del Comune di Serralunga D' Alba DOC 750 ml

PALLADINO

Barolo del Comune di Serralunga D' Alba DOC

750 ml
266,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka


4.9
z 7 opinii
CHATEAU LATOUR CAMBLANES  750 ml

CHATEAU LATOUR CAMBLANES

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
TERRAZAS Malbec 750 ml

TERRAZAS

Malbec

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
B&G Chateneauf du Pape 750 ml

B&G

Chateneauf du Pape

750 ml
173,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
BODEGAS SONSIERRA Gran Reserva 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Gran Reserva

750 ml
159,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena119,99 zł
Do koszyka

GREEN&SOCIAL Tempranillo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Tempranillo BIO

750 ml
55,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena41,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store