Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Woda
Mineralna

Mineralna

Wróć do Woda

Poniżej 1lPowyżej 1l



5.0
z 60 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZÓW ZDRÓJ

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028

5.0
z 47 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 56 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 29 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 500 ml

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

500 ml
2,38 zł/l
1,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

4.9
z 9 opinii
MUSZYNA ZDRÓJ Woda wysokozmineralizowana gazowana 9 l

MUSZYNA ZDRÓJ

Woda wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,26 zł/l
11,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 34 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027

5.0
z 23 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna gazowana 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

4.9
z 17 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027

5.0
z 10 opinii
STAROPOLANKA 2000 Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana 9 l

STAROPOLANKA 2000

Woda mineralna wysokozmineralizowana gazowana

9 l
1,99 zł/l
Cena17,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027

4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027


5.0
z 719 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana

9 l
2,13 zł/l
Cena19,14 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

5.0
z 76 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2 9 l

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna średnionasycona CO2

9 l
2,13 zł/l
Cena19,14 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027

5.0
z 94 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2 600 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2

600 ml
4,15 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027

4.9
z 25 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana średnionasycona CO2

10.5 l
1,71 zł/l
Cena17,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027

5.0
z 22 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2 10.5 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2

10.5 l
1,71 zł/l
Cena17,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027

5.0
z 8 opinii
CECHINI Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2 1.75 l

CECHINI

Naturalna woda mineralna wysokomineralizowana wysokonasycona CO2

1.75 l
1,71 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027


4.9
z 102 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło) 700 ml

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)

700 ml
6,13 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027

5.0
z 64 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna (szkło) 700 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna (szkło)

700 ml
6,84 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028

4.9
z 27 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana 1 l

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana

1 l
1,99 zł/l
Cena1,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027

5.0
z 35 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna - Średnionasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna - Średnionasycona CO2

9 l
2,06 zł/l
Cena18,54 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

4.9
z 13 opinii
PIWNICZANKA Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2 9 l

PIWNICZANKA

Woda mineralna częściowo odgazowana - Niskonasycona CO2

9 l
2,06 zł/l
Cena18,54 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027

4.7
z 16 opinii
BORJOMI Naturalna gazowana woda mineralna 1 l

BORJOMI

Naturalna gazowana woda mineralna

1 l
11,59 zł/l
Cena11,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027

5.0
z 6 opinii
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

KRYNICZANKA

Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

1.5 l
2,53 zł/l
Cena3,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027

NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

NAŁĘCZÓW ZDRÓJ

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028

5.0
z 13 opinii
BORJOMI Woda mineralna (butelka szklana) 500 ml

BORJOMI

Woda mineralna (butelka szklana)

500 ml
20,38 zł/l
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2028

5.0
z 20 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ woda i minerały 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Minerals+ woda i minerały

9 l
2,66 zł/l
Cena23,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store