Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Płyny do kąpieli

Płyny do kąpieli

Wróć do Kąpiel

HipoalergicznePozostałe



JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2029

YOPE Pianka do mycia ciała dla dzieci Lody Waniliowe 400 ml

YOPE

Pianka do mycia ciała dla dzieci Lody Waniliowe

400 ml
49,97 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031

5.0
z 3 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel i płyn do kąpieli dla dzieci 750 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel i płyn do kąpieli dla dzieci

750 ml
41,32 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029

5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
911,88 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028

5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
40,63 zł/l
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2029

5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
47,47 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028

BOBINI Baby Płyn do kąpieli 300 ml

BOBINI Baby

Płyn do kąpieli

300 ml
50,97 zł/l
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027

BOBINI Kids Płyn do kąpieli 500 ml

BOBINI Kids

Płyn do kąpieli

500 ml
35,98 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2028

BOBINI Płyn do kąpieli turkusowa woda 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli turkusowa woda

500 ml
33,98 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

BOBINI Płyn do kąpieli i żel 2w1 malina 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli i żel 2w1 malina

500 ml
29,78 zł/l
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.0
z 1 opinii
BOBINI Płyn do kąpieli różowa woda 500 ml

BOBINI

Płyn do kąpieli różowa woda

500 ml
28,38 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028


5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
88,98 zł/l
Cena44,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029

Nowość
BAMBINO Rodzina Żel do higieny intymnej 1 szt

BAMBINO

Rodzina Żel do higieny intymnej

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029

NIVEA Baby Płyn do mycia łagodna kąpiel 450 ml

NIVEA Baby

Płyn do mycia łagodna kąpiel

450 ml
73,98 zł/l
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2029

Nowość
BAMBINO Pianka do mycia niemowląt 250 ml

BAMBINO

Pianka do mycia niemowląt

250 ml
91,96 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

YOPE Szampon i żel do mycia ciała 2w1 Słońce na łące 400 ml

YOPE

Szampon i żel do mycia ciała 2w1 Słońce na łące

400 ml
47,47 zł/l
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store