Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Kąpiel
Płyny do kąpieli
Pozostałe
BAMBINO Rodzina Żel do higieny intymnej
Rodzina Żel do higieny intymnej BAMBINO 0.400szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

BAMBINO Rodzina Żel do higieny intymnej

1 szt
BAMBINO
Niemcy

Cena18,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ochronny żel do higieny intymnej Bambino Rodzina Intimo pH to wyjątkowo delikatny kosmetyk stworzony dla całej rodziny, idealny do codziennej higieny skóry wrażliwej. Jego hipoalergiczna formuła wspiera naturalny mikrobiom, dba o prawidłowe pH skóry i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu. Dzięki połączeniu ekstraktu z żurawiny oraz kwasu mlekowego, stosowanego tu zgodnie z Twoimi wymaganiami dwa razy, produkt chroni delikatną skórę i wspiera jej barierę. Żel pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie dzięki wsparciu NMF, przynosząc wyraźną ulgę w ciągu 1 minuty od użycia. Konsystencja jest łagodna, łatwa do spłukania i idealna do pielęgnacji całej rodziny, zapewniając działanie ochronne i komfort każdego dnia. Najważniejsze funkcje: Żel do higieny intymnej o działaniu ochronnym, odpowiedni dla całej rodziny, wspierający pH skóry i mikrobiom. Z kwasem mlekowym i ekstraktem żurawiny, idealny przy codziennej higienie skóry wrażliwej. Hipoalergiczna formuła przynosząca szybkie uczucie komfortu. Wspiera NMF i zapewnia ochronę już w 1 minutę, dając odczuwalną ulgę. Oczyszcza i wzmacnia naturalną barierę skóry dla całej rodziny.


Cechy

przebadany ginekologicznie

hipoalergiczna formuła

żurawina + kwas mlekowy

zapewnia uczucie 24 h nawilżenia

wspomaga regenerację podrażnionej skóry

pH neutralne dla miejsc intymnych


BAMBINO Rodzina Żel do higieny intymnej


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2029
Dostępne warianty
BAMBINO Rodzina Nawilżający żel do higieny intymnej
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
BAMBINO
EAN:
5900017108919
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
BAMBINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017108919

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Sposób użycia: niewielką ilością żelu umyć intymne części ciała, następnie dokładnie spłukać wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Poznań, ul. Gnieźnieńska 32


Adres producenta

NIVEA Polska Sp. z o.o. Poznań, ul. Gnieźnieńska 32 Infolinia: 801 988 888


Informacje producenta

Marka

Bambino


Marka standaryzowana

MarkaBambino

Podmarka

Podmarka Rodzina


Opis produktu

- Przeznaczony dla osób ze skłonnością do infekcji i podrażnień okolic intymnych - Delikatna formuła z żurawiną, kwasem mlekowym i składnikami NMF* chroni okolice intymne przed wysuszeniem i swędzeniem oraz skutecznie łagodzi zaczerwienienia już od pierwszej aplikacji - Zapewnia 24h odczucie ukojenia skóry oraz odczuwalnie zmniejsza suchość okolic intymnych - Przywraca i utrzymuje prawidłowe pH skóry - Wspiera naturalny mikrobiom okolic intymnych - Przebadany dermatologicznie i ginekologicznie - Zawiera 96 % składników pochodzenia naturalnego (wł. z wodą) *Natural Moisturizing Factor (naturalny czynnik nawilżający) - kwas mlekowy i mleczan sodu utrzymują nawilżenie skóry


O marce

Bambino Delikatność od pokoleń

Produkty z kategorii Pozostałe

JOHNSONS® 2in1 Bubble Płyn do kąpieli i mycia ciała 500 ml

JOHNSONS® 2in1 Bubble

Płyn do kąpieli i mycia ciała

500 ml
35,98 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2029
5.0
z 3 opinii
PALMOLIVE Naturals Żel i płyn do kąpieli dla dzieci 750 ml

PALMOLIVE Naturals

Żel i płyn do kąpieli dla dzieci

750 ml
41,32 zł/l
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2029
5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
911,88 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028
5.0
z 8 opinii
BOBINI Pianka do mycia 300 ml

BOBINI

Pianka do mycia

300 ml
40,63 zł/l
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2029
Nowość
BAMBINO Rodzina Żel do higieny intymnej 1 szt

BAMBINO

Rodzina Żel do higieny intymnej

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
NIVEA Baby Płyn do mycia łagodna kąpiel 450 ml

NIVEA Baby

Płyn do mycia łagodna kąpiel

450 ml
73,98 zł/l
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2029
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
47,47 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028
5.0
z 1 opinii
JOHNSONS® Cottontouch Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1 500 ml

JOHNSONS® Cottontouch

Płyn do kąpieli i mycia ciała 2w1

500 ml
88,98 zł/l
Cena44,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029

Produkty marki BAMBINO

5.0
z 2 opinii

30% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu gruszki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu gruszki

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
5.0
z 10 opinii

21% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic o zapachu mirabelki 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic o zapachu mirabelki

1 l
25,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
32,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2029
5.0
z 2 opinii

30% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2029
5.0
z 3 opinii

30% taniej

BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic odżywczy 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic odżywczy

1 l
23,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna23,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
5.0
z 5 opinii

24% taniej

BAMBINO RODZINA Mydło do rąk o zapachu mirabelki 500 ml

BAMBINO RODZINA

Mydło do rąk o zapachu mirabelki

500 ml
35,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
23,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2031
5.0
z 1 opinii

32% taniej

BAMBINO RODZINA Szampon do włosów nawilżający 400 ml

BAMBINO RODZINA

Szampon do włosów nawilżający

400 ml
37,48 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029

30% taniej

BAMBINO RODZINA Kremowy żel pod prysznic 400 ml

BAMBINO RODZINA

Kremowy żel pod prysznic

400 ml
34,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2028
5.0
z 5 opinii
BAMBINO RODZINA Żel pod prysznic nawilżający 1 l

BAMBINO RODZINA

Żel pod prysznic nawilżający

1 l
35,49 zł/l
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
5.0
z 3 opinii
BAMBINO Szampon dla dzieci 400 ml

BAMBINO

Szampon dla dzieci

400 ml
43,48 zł/l
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
4.9
z 7 opinii
BAMBINO Żel do mycia ciała i włosów 400 ml

BAMBINO

Żel do mycia ciała i włosów

400 ml
37,48 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia ciała i włosów 3w1 Flamingi 1 l

BAMBINO Dzieciaki

Szampon, żel do mycia ciała i włosów 3w1 Flamingi

1 l
29,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2031
4.5
z 2 opinii
BAMBINO Dzieciaki Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki 1 l

BAMBINO Dzieciaki

Szampon, żel do mycia i płyn do kąpieli 3w1 Surykatki

1 l
29,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
Nowość
BAMBINO Rodzina Nawilżający żel do higieny intymnej 1 szt

BAMBINO

Rodzina Nawilżający żel do higieny intymnej

1 szt
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
BAMBINO Kojący żel 2w1 do włosów i ciała dla niemowląt 400 ml

BAMBINO

Kojący żel 2w1 do włosów i ciała dla niemowląt

400 ml
43,48 zł/l
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2031
4.9
z 10 opinii
BAMBINO Krem ochronny + kojący 150 ml

BAMBINO

Krem ochronny + kojący

150 ml
133,27 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 5 opinii
BAMBINO Płyn do kąpieli 400 ml

BAMBINO

Płyn do kąpieli

400 ml
47,47 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store