Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Żele i płyny do kąpieli
Żele pod prysznic
Damskie
Nawilżające
PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny
Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny PHARMA CARE 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

31% taniej

5.0
z 5 opinii

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
PHARMA CARE
Polska

Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
29,98 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (31% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Naturalny nawilżający żel pod prysznic Pharma Care z ekstraktem z lawendy jest produkten, który w swoim składzie łączy moc czterech wyjątkowych składników: inuliny, mocznika i protein roślinnych oraz pantenolu.

Inulina i mocznik zapewniają odpowiednie nawilżenie, proteiny roślinne wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, a pantenol łagodzi podrażnienia.

Subtelnie relaksujący zapach lawendy uprzyjemnia kąpiel i wprawia w dobry nastrój przy każdym użyciu.


Butelka żelu pochodzi w 100% z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

Żel zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.


PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.08.2027
Tagi
promocja
wegański

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
delikatny....odswieżajacy......💯
12.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
VIS PLANTIS
Marka:
PHARMA CARE
EAN:
5907618136129
Cena za kg:
29,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PHARMA CARE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIS PLANTIS
EAN:
5907618136129

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przygotowania

Nanieś niewielką ilość żelu na wilgotną skórę, wmasuj, a następnie dokładnie spłucz wodą.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Vis Plantis Sp. z o.o.; Krakowska 87a 32-050 Skawina; tel: 790709702; biuro@visplantis.pl

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Hydrolyzed Vegetable Protein, Inulin, Urea, Hydrogenated Vegetable Glycerides Cirate, Panthenol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Tocopherol, Pantolactone, Laureth-4, Citric Acid, Sodium Chloride, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool

Produkty z kategorii Damskie

5.0
z 4 opinii
YOPE Żel pod prysznic Śliwka Szafran 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Śliwka Szafran

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
4.8
z 5 opinii
YOPE Żel pod prysznic Jaśmin Tonka 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Jaśmin Tonka

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.8
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Jaśmin Tonka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Jaśmin Tonka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 5 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Nawilżający żel pod prysznic lawenda + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
4.0
z 2 opinii
YOPE Żel pod prysznic Pistacja Karmel 400 ml

YOPE

Żel pod prysznic Pistacja Karmel

400 ml
37,48 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
5.0
z 2 opinii

30% taniej

FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 400 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2029
5.0
z 1 opinii

30% taniej

FA Yoghurt Aloe Vera Kremowy Żel pod prysznic 400 ml

FA Yoghurt Aloe Vera

Kremowy Żel pod prysznic

400 ml
27,47 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 21 opinii
DOVE Hydrate Żel pod prysznic 450 ml

DOVE Hydrate

Żel pod prysznic

450 ml
47,98 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
5.0
z 1 opinii
APART Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight 500 ml

APART

Creamy Care kremowy żel pod prysznic Magnolia Delight

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
5.0
z 3 opinii
YOPE Creamy Musk Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic 200 ml

YOPE Creamy Musk

Zmiękczająco-nawilżający kremowy żel pod prysznic

200 ml
112,45 zł/l
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
FA Coconut Milk Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego 750 ml

FA Coconut Milk

Kremowy żel pod prysznic o zapachu mleczka kokosowego

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2029
5.0
z 3 opinii
FA Żel pod prysznic o zapachu aloesu 750 ml

FA

Żel pod prysznic o zapachu aloesu

750 ml
32,65 zł/l
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Detox 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Detox

400 ml
52,98 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2031
5.0
z 1 opinii
ADIDAS Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue 400 ml

ADIDAS

Żel pod prysznic Skin&Mind Rescue

400 ml
52,98 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
5.0
z 6 opinii
NIVEA Żel pod prysznic Creme Aloe 750 ml

NIVEA

Żel pod prysznic Creme Aloe

750 ml
36,65 zł/l
Cena27,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031

Produkty marki PHARMA CARE

4.9
z 7 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny 500 ml

PHARMA CARE

Regenerujący żel pod prysznic róża + proteiny

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii

25% taniej

PHARMA CARE Sól do kąpieli z fioletową glinką o zapachu magnolii 800 g

PHARMA CARE

Sól do kąpieli z fioletową glinką o zapachu magnolii

800 g
18,74 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 5 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
5.0
z 3 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
5.0
z 8 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028
5.0
z 3 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Sól do stóp odświeżająca mięta + mentol 560 g

PHARMA CARE

Sól do stóp odświeżająca mięta + mentol

560 g
26,77 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028
4.8
z 9 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 500 ml

PHARMA CARE

Szampon do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

500 ml
29,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2028
5.0
z 2 opinii

25% taniej

PHARMA CARE Sól do kąpieli z białą glinką o zapachu białej frezji 800 g

PHARMA CARE

Sól do kąpieli z białą glinką o zapachu białej frezji

800 g
18,74 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2028
5.0
z 2 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów przetłuszczających się Mięta + Cynk

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
5.0
z 6 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów wypadających Łopian Większy + Biotyna

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 8 opinii

31% taniej

PHARMA CARE Sól do stóp regenerująca zielona herbata + mocznik 560 g

PHARMA CARE

Sól do stóp regenerująca zielona herbata + mocznik

560 g
26,77 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
21,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store