Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
W kostce

W kostce

Wróć do Mydła




4.8
z 32 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Nourishing Sensation 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Nourishing Sensation

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028

4.9
z 23 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Revitalizing Freshness 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Revitalizing Freshness

90 g
38,78 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028

5.0
z 104 opinii
DOVE Kremowa kostka myjąca 90 g

DOVE

Kremowa kostka myjąca

90 g
84,33 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

4.9
z 56 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

90 g
27,67 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

4.9
z 28 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Len i Mleczko ryżowe 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Len i Mleczko ryżowe

90 g
27,67 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031

4.9
z 62 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Róża i Proteiny mleka 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Róża i Proteiny mleka

90 g
27,67 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

5.0
z 43 opinii
BARWA Mydło szare tradycyjne 100 g

BARWA

Mydło szare tradycyjne

100 g
45,90 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2028

4.9
z 42 opinii
PROTEX Mydło antybakteryjne Ultra 90 g

PROTEX

Mydło antybakteryjne Ultra

90 g
61,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028

4.9
z 64 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Mydło w kostce Migdały i Masło shea 90 g

LUKSJA Creamy & Soft

Mydło w kostce Migdały i Masło shea

90 g
27,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 55 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Moisture Care 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Moisture Care

90 g
38,78 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 37 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w kostce Chamonile&Vit E 90 g

PALMOLIVE Naturals

Mydło w kostce Chamonile&Vit E

90 g
38,78 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


5.0
z 52 opinii
PROTEX Mydło antybakteryjne Fresh 90 g

PROTEX

Mydło antybakteryjne Fresh

90 g
61,00 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii

25% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2031

4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store