Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Proszki do prania
Do koloru

Do koloru

Wróć do Proszki do prania

Małe <2kgŚrednie 2-4kgDuże >4kg



4.7
z 36 opinii

18% taniej

PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g 4.4 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g

4.4 kg
13,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
72,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań 3000g 3 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 60 prań 3000g

3 kg
20,00 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 27 prań Aromatherapy Orchidea 1350g 1.35 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 27 prań Aromatherapy Orchidea 1350g

1.35 kg
26,66 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 54 prania Aromatherapy Orchidea 2700g 2.7 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 54 prania Aromatherapy Orchidea 2700g

2.7 kg
22,22 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2030

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 30 prań 1500g 1.5 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 30 prań 1500g

1.5 kg
23,99 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2029

E Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 75 prań 3750g 3.75 kg

E

Proszek do prania tkanin kolorowych i ciemnych 75 prań 3750g

3.75 kg
18,66 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

5.0
z 37 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g 1.1 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Deep Clean Color 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

4.9
z 23 opinii
PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g 2.75 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań Deep Clean Color 2750g

2.75 kg
26,36 zł/kg
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031

5.0
z 9 opinii
MEISTER Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań 6000ml 6 l

MEISTER

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań 6000ml

6 l
7,92 zł/l
Cena47,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028

5.0
z 8 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g

1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 10 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 70 prań 4550g 4.55 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 70 prań 4550g

4.55 kg
14,06 zł/kg
Cena63,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028


5.0
z 7 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 55 prań 3575g 3.575 kg

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 55 prań 3575g

3.575 kg
14,68 zł/kg
Cena52,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2054

4.9
z 19 opinii
BRYZA Proszek do prania tkanin kolorowych 90 prań 5850g 1 szt

BRYZA

Proszek do prania tkanin kolorowych 90 prań 5850g

1 szt
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store