Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Saszetki
Drób

Drób

Wróć do Uniwersalna - Saszetki




5.0
z 17 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka 85 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów kawałki w sosie z kurczakiem i przepiórką saszetka

85 g
41,06 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 63 opinii
GOURMET mon Petit Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy 300 g

GOURMET mon Petit

Pokarm dla kotów - MIX Drobiowy

300 g
33,30 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.8
z 22 opinii
WHISKAS Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g) 340 g

WHISKAS

Mokra karma dla kotów - Drobiowa uczta (4 x 85g)

340 g
29,38 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

4.9
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka

100 g
24,90 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2029

5.0
z 28 opinii
GOURMET Revelations Mus z kurczakiem (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mus z kurczakiem (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 6 opinii
GOURMET Revelations Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g) 114 g

GOURMET Revelations

Mokry pokarm z kurczakiem w galaretce (2x57g)

114 g
74,47 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 27 opinii
SHEBA Delicacy in Jelly Pokarm dla Kotów - Smaki Drobiowe (4 saszetki) 340 g

SHEBA Delicacy in Jelly

Pokarm dla Kotów - Smaki Drobiowe (4 saszetki)

340 g
44,09 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 2 opinii
CIAO Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem 40 g

CIAO

Dashi Blends Mokra karma uzupełniająca dla kotów z kurczakiem

40 g
192,25 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

5.0
z 3 opinii
WIEJSKA ZAGRODA Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem 85 g

WIEJSKA ZAGRODA

Karma mokra dla dorosłych kotów z kurczakiem

85 g
83,41 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2028

4.8
z 14 opinii
FELIX® Fantastic Karma dla kotów kurczak w galaretce 85 g

FELIX® Fantastic

Karma dla kotów kurczak w galaretce

85 g
51,65 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.2
z 4 opinii
CIAO Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem 40 g

CIAO

Bisque Mokra karma dla kota gęsta kremowa zupa z kurczakiem

40 g
179,75 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2028


4.7
z 9 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem w sosie, saszetka

85 g
62,24 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027

4.8
z 6 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kaczką w sosie, saszetka

85 g
62,24 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

5.0
z 2 opinii
BRIT Care Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka 85 g

BRIT Care

Mokra karma dla dorosłych kotów bezzbożowa z kurczakiem i serem w galaretce, saszetka

85 g
62,24 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2028

4.8
z 5 opinii
TULA Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie 85 g

TULA

Karma dla kotów z kurczakiem pomidorami i ziołami w sosie

85 g
30,47 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2028

4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z indykiem w sosie saszetka

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028

4.7
z 3 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka 85 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem w sosie saszetka

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2028


5.0
z 2 opinii
BRIT Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka 100 g

BRIT

Premium By Nature Mokra karma dla kotów z kurczakiem i indykiem saszetka

100 g
32,90 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028

5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
64,90 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028

5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
64,90 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027

4.6
z 9 opinii
PIPER ANIMALS Mokra karma dla kotów z kurczakiem 100 g

PIPER ANIMALS

Mokra karma dla kotów z kurczakiem

100 g
55,90 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029

4.9
z 11 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem saszetka

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2027

4.8
z 12 opinii
JOSERA Filet Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka 70 g

JOSERA Filet

Mokry pokarm dla kotów z kurczakiem i kaczką saszetka

70 g
114,14 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028

5.0
z 30 opinii
FELIX® Tasty Shreds Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g) 320 g

FELIX® Tasty Shreds

Karma dla dorosłych kotów wiejskie smaki z kaczką i indykiem w sosie (4 x 80 g)

320 g
41,22 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

3.8
z 5 opinii
MR CAT Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem 100 g

MR CAT

Karma dla kotów - kawałki w sosie z kurczakiem

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028

4.9
z 24 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - indyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - indyk

100 g
24,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store