Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Zdrowie i suplementy
Shoty i żele energetyczne

Shoty i żele energetyczne

Wróć do Zdrowie i suplementy




4.9
z 32 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Odporność 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Odporność

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027

5.0
z 2 opinii
WELSOM Shot GINGER z miodem manuka i cytryną - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot GINGER z miodem manuka i cytryną - suplement diety

60 ml
104,83 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 2 opinii
SŁOŃCE Shot witaminowy imbir cytryna agawa cayenne - Odporność 60 ml

SŁOŃCE

Shot witaminowy imbir cytryna agawa cayenne - Odporność

60 ml
126,50 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Kaucja: + 0,50 zł
Zamienniki

5.0
z 5 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Hydro 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Hydro

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027

4.8
z 8 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Uroda 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Uroda

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027

5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Energia 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Energia

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027

18% taniej

ESSENSEY Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety 86 g

ESSENSEY

Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety

86 g
267,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
28,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

TREC BOOGIEMAN Shot przedtreningowy bezkofeinowy o sm. mrożonej herbaty - suplement diety 100 ml

TREC BOOGIEMAN

Shot przedtreningowy bezkofeinowy o sm. mrożonej herbaty - suplement diety

100 ml
49,90 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

TREC BOOGIEMAN Shot przedtreningowy o sm. tropikalnym - suplement diety 100 ml

TREC BOOGIEMAN

Shot przedtreningowy o sm. tropikalnym - suplement diety

100 ml
49,90 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
WELSOM Shot GINGER z imbirem i limonką - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot GINGER z imbirem i limonką - suplement diety

60 ml
88,17 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Kreatyna (monohydrat) - suplement diety 250 g

BIG NATURE

Kreatyna (monohydrat) - suplement diety

250 g
77,56 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028


5.0
z 6 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy BEAUTY 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy BEAUTY

60 ml
166,50 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027

4.9
z 12 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy ACTIVE 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy ACTIVE

60 ml
166,50 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB RUN&BIKE Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. pomarańczowym 40 g

ACTIVLAB RUN&BIKE

Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. pomarańczowym

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

ACTIVLAB RUN&BIKE Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. cytrynowym 40 g

ACTIVLAB RUN&BIKE

Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. cytrynowym

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027

TREC ENDURANCE Żel energetyczny o sm. owoców leśnych - suplement diety 40 g

TREC ENDURANCE

Żel energetyczny o sm. owoców leśnych - suplement diety

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028

5.0
z 1 opinii
WELSOM Shot FOCUS - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot FOCUS - suplement diety

60 ml
88,17 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027


5.0
z 1 opinii
WELSOM Shot BEAUTY z kolagenem i witaminą C - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot BEAUTY z kolagenem i witaminą C - suplement diety

60 ml
88,17 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

ACTIVLAB Shot przedtreningowy o sm. pomarańcza-wiśnia - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Shot przedtreningowy o sm. pomarańcza-wiśnia - suplement diety

1 szt
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 1 opinii
TREC ENDURANCE Żel izotoniczny o sm. malinowym - suplement diety 60 ml

TREC ENDURANCE

Żel izotoniczny o sm. malinowym - suplement diety

60 ml
121,50 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Shot VITA C 2000 - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB PHARMA

Shot VITA C 2000 - suplement diety

80 ml
61,12 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

BIG NATURE Aminokwasy (BCAA 2:1:1) - suplement diety 200 g

BIG NATURE

Aminokwasy (BCAA 2:1:1) - suplement diety

200 g
115,95 zł/kg
Cena23,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB Shot L-CARNITINE - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB

Shot L-CARNITINE - suplement diety

80 ml
57,38 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

BIG NATURE Cytrulina (jabłczan cytruliny 2:1) - suplement diety 200 g

BIG NATURE

Cytrulina (jabłczan cytruliny 2:1) - suplement diety

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

LEVANN jA Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.) 136 g

LEVANN jA

Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.)

136 g
367,57 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
PREMIUM ROSA Shot prozdrowotny - kurkuma czarny pieprz 100 ml

PREMIUM ROSA

Shot prozdrowotny - kurkuma czarny pieprz

100 ml
61,90 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store