Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Batoniki
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Jabłka Banany Maliny BIO
Batonik Owocowy  Przyjaciel Jabłka Banany Maliny BIO BIO od pokoleń HIPP 23g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Jabłka Banany Maliny BIO

23 g
HIPP
Niemcy

Cena4,89 zł
212,61 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Batonik Owocowy Przyjaciel Jabłka Banany Maliny Bio Hipp to dobra alternatywa tradycyjnych łakoci, gdy Twoje dziecko zapragnie słodyczy. W cienkim wafelku maluch znajdzie mus z samych owoców: jabłek, bananów, malin. Przekąska zaspokoi potrzebę, nie zaburzając apetytu i snu dziecka nadmierną ilością cukru.

Hipp Bio Batonik Owocowy Przyjaciel Jabłka Banany Maliny 23 g


Cechy

BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp

bez dodatku aromatów

słodycz tylko z owoców


HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Jabłka Banany Maliny BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.07.2027
Dostępne warianty
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Banany-Jabłka BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1493.00 kJ
17.8%
Wartość energetyczna (kcal)
354.00 kcal
17.7%
Tłuszcz (g)
5.50 g
7.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
68.90 g
26.5%
w tym cukry (g)
41.10 g
45.7%
Błonnik (g)
5.00 g
Białko (g)
4.60 g
9.2%
Sól (g)
< 0.05 g
Sód (g)
< 0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.12.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Zofia M.
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
212,61 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
23 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
4062300447806
Cena za kg:
212,61 zł/kg
Waga:
23 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
4062300447806

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa


Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Adres producenta

Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa, www.hipp.pl Serwis dla Rodziców: tel. 22 853 44 44


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

WAŻNE: Podawaj wyłącznie pod opieką dorosłego. Nie podawaj, kiedy dziecko leży lub jest w ruchu. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej dziecka.


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka BIO


Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego


O marce

HiPP BIO od pokoleń

Produkty z kategorii Batoniki

5.0
z 1 opinii

15% taniej

FRUCHTBAR Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy borówka banan owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
130,36 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
21,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 22 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy przyjaciel z bananami,wisniami i jogurtem BIO 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owocowy przyjaciel z bananami,wisniami i jogurtem BIO

23 g
212,61 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
5.0
z 16 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Banany-Jabłka BIO 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owocowy- Przyjaciel Banany-Jabłka BIO

23 g
212,61 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 24 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owocowy- Przyjaciel Jabłka Banany Maliny BIO 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owocowy- Przyjaciel Jabłka Banany Maliny BIO

23 g
212,61 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027
4.8
z 12 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Wanilia,maślane ciasteczka BIO 20 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Wanilia,maślane ciasteczka BIO

20 g
244,50 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 13 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO 20 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO

20 g
244,50 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g 138 g

FRUCHTBAR

Baton zbożowy truskawka jabłko owies po 12 miesiącu BIO 6x23g

138 g
158,62 zł/kg
Cena21,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.5
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO 40 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne prasowane owoce z płatkami owsianymi po 12 miesiącu BIO

40 g
197,25 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owsiany Truskawki-Maliny 5x20g po 3. roku 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owsiany Truskawki-Maliny 5x20g po 3. roku

100 g
261,90 zł/kg
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owsiany Brzoskwinie 5x20g po 1. roku 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owsiany Brzoskwinie 5x20g po 1. roku

100 g
261,90 zł/kg
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z burakiem - po 5 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z burakiem - po 5 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store