Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml

Data ważności: 30-05-2020
YOPE Płyn do mycia naczyń Ogórek 750 ml
FriscoNowy, zapakowany
14,99
za 1 szt. / 750 ml
19,99 / l
EAN: 5906874565278
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Zmywanie naczyń to jedna z najczęściej wykonywanych prac domowych. Podobno każdy przeznacza średnio 10 godzin miesięcznie na zmywanie. Jak umilić sobie ten czas? 

Wybierając jeden z nowych Płynów do Mycia Naczyń marki YOPE. Do wyboru trzy nowe,wyjątkowe kompozycje zapachowe: rześki Ogórek, kojący miks Bergamotki, werbeny i  bazylii oraz odświeżająca Mięta z mandarynką. Aż chce się myć naczynia! 

Płyny do mycia naczyń dopełniają linię produktów przeznaczonych dla kuchni. Do tej pory w serii pojawiły się mydła do rąk neutralizujące brzydkie zapachy i kuchenne balsamy dbające o delikatną skórę dłoni.


Naturalny płyn do mycia naczyń o zapachu OGÓRKA

Naturalne ekstrakty z ogórka i aloesu nawilżają, odżywiają naskórek oraz koją podrażnienia. Dzięki nim zapach płynu jest orzeźwiający i apetyczny jak świeżo zerwane ogórki.

Skutecznie usuwa tłuszcz i inne zanieczyszczenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące, a dłonie miękkie i gładkie. Dzięki neutralnemu pH nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry.  Naturalne ekstrakty z ogórka i aloesu nawilżają, odżywiają naskórek oraz koją podrażnienia,  a pobudzający ogórkowy aromat umila zmywanie, poprawia nastój i dodaje energii. Przyjemna,  lekka, żelowa konsystencja jest niezwykle wydajna, dzięki czemu płyn wystarcza na wiele myć. 

Możesz nim myć: szkło, kryształ, plastik, naczynia ze stali nierdzewnej, ceramiczne, teflonowe i silikonowe.

Składniki

Pokaż

Składniki

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), kompozycja zapachowa. Pozostałe składniki: ekstrakt z ogórka, ekstrakt z aloesu.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

Zalecana dawka na 5 litrów wody do zmywania naczyń: brudne: 1 łyżeczka od herbaty, bardzo brudne: 1,5 – 2 łyżeczki od herbaty. Nie stosować wody bieżącej, lecz zanurzać naczynia w wodzie, stosując zalecaną dawkę.

Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.


Warunki przechowywania

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie mieszać z innymi produktami, nie przelewać do opakowań zastępczych. Trzymać z dala od produktów spożywczych. Przechowywać w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w suchym pomieszczeniu w temperaturze od +5 do +30°C. Chronić przed światłem słonecznym oraz ciepłem.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy.

KONTAKT Z OCZAMI: W przypadku dostania się produktu do oczu przemywać dużą ilością wody przy szeroko otwartych powiekach przez co najmniej 15 minut. Unikać silnego strumienia wody – ryzyko uszkodzenia rogówki. Chronić nie podrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. Nie dopuścić, aby poszkodowany tarł lub zamykał oczy. Skonsultować się z lekarzem okulistą, pokazać pojemnik lub etykietę.

Tagi:

YOPE