Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Majonez
Klasyczny
WINIARY Majonez sałatkowy
Majonez sałatkowy WINIARY 300ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

WINIARY Majonez sałatkowy

300 ml
WINIARY
Polska

Cena9,99 zł
33,30 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Majonez Sałatkowy Winiary to majonez o wyrazistym smaku, który doda charakteru różnorodnym sałatkom i surówkom. Świetnie sprawdzi się również jako dodatek do codziennych kanapek, jajek i wędlin. Idealny dla osób, które preferują wyraziste, ostrzejsze smaki.

Majonez Sałatkowy Winiary, to:

- wyśmienity dodatek do sałatek i surówek

- polecany jako dodatek do kanapek, jajek i wędlin


WINIARY Majonez sałatkowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2027
Dostępne warianty
WINIARY Majonez lekki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2442.00 kJ
29.1%
Wartość energetyczna (kcal)
593.00 kcal
29.7%
Tłuszcz (g)
63.40 g
90.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.00 g
25.0%
Węglowodany (g)
4.60 g
1.8%
w tym cukry (g)
3.40 g
3.8%
Błonnik (g)
0.10 g
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
0.88 g
14.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Yuliya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,30 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613036216012
Cena za kg:
33,30 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036216012

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym (zalecana temperatura 4℃-20℃), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 20


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Łódzka 153, 62-800 Kalisz


Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Adres producenta

Nestlé Polska S.A. Oddział w Kaliszu ul. Łódzka 153, 62-800 Kalisz Porozmawiajmy: 800 174 902 www.winiary.pl


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Majonez sałatkowy WINIARY podkreśla i dopełnia smaki, łącząc ze sobą różnorodne warzywa i mięsa lub wędliny, ryby, owoce morza, ryże czy makarony. Dodaje charakteru sałatkom i surówkom, ale świetnie się sprawdzi również jako dodatek do codziennych kanapek, jajek, wędlin i past kanapkowych. Majonez sałatkowy idealnie pasuje do gęstych dipów i sosów na bazie śmietany lub twarożków. Można go wykorzystać także do połączenia warstw ozdobnych tartinek lub w daniach doprawionych kompozycją ziół do pizzy, ziołami prowansalskimi czy pieprzem ziołowym. WINIARY Majonez sałatkowy to: • Wyrazisty dodatek do sałatek i surówek. • Dobra baza do gęstych sosów i dipów. • Pyszny majonez polecany również do kanapek, jajek i wędlin. • Dostępny w słoiku o pojemności 300 ml. Wyrazisty smak Majonezu Sałatkowego WINIARY docenią zwłaszcza osoby preferujące ostrzejsze potrawy.

Produkty z kategorii Majonez

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,47 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 213 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
19,03 zł/l
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
25,13 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
4.9
z 63 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
27,71 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 342 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
29,35 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
27,23 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
5.0
z 300 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
20,84 zł/l
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
34,76 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
WINIARY Majonez lekki 400 ml

WINIARY

Majonez lekki

400 ml
28,72 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
27,47 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
20,27 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
34,97 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.8
z 4 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 500 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

500 ml
30,18 zł/l
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 3 opinii
HELLMANNS Majonez Original 500 ml

HELLMANNS

Majonez Original

500 ml
29,18 zł/l
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.8
z 52 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
33,31 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
5.0
z 5 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki (PET) 450 g

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki (PET)

450 g
27,09 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
27,33 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 92 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 118 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 206 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 37 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Budyń Blueberry Muffin (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Blueberry Muffin (bez cukru)

35 g
42,57 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,47 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

15% taniej

WINIARY Sos mayo ketchup 200 ml

WINIARY

Sos mayo ketchup

200 ml
27,45 zł/l
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store