Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Jabłka i gruszki
Jabłka do chrupania
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)
Jabłka świeże Red Prince BIO (800g 1200g) FRISCO ORGANIC 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 69 opinii

FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)

~1 kg
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena promocyjna15,39 zł
15,39 zł/kg
15,39 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jabłka świeże Red Prince BIO to znakomity smak oraz świeżość, która utrzymuje się przez bardzo długi czas. Jabłka tej odmiany od dawna znane są jako źródło witamin (w tym głównie A, B1, C i E), a także składników mineralnych. Miąższ z Championa to przede wszystkim magnez, potas i żelazo.Jabłka tego gatunku posiadają bardzo charakterystyczny, lekko kwaskowaty smak, dzięki czemu pasują również do sałatek, surówek czy deserów.

Klasa 2


FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
69 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka bardzo smaczne, ale wolę kruche
18.06.2026
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy wybór jeśli chodzi o jabłka organiczne.
16.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze jabłka jakie jadłam
14.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,39 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22229913
Cena za kg:
15,39 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22229913

Produkty z kategorii Jabłka do chrupania

4.8
z 233 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Lobo 3-4szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Lobo 3-4szt. (640g-960g)

~800 g
6,11 zł/kg
Cena promocyjna4,89 zł
4,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 1692 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
4,99 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 270 opinii
FRISCO FRESH Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
14,89 zł/kg
Cena promocyjna14,89 zł
16,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
13,29 zł/kg
Cena promocyjna13,29 zł
13,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 69 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)

~1 kg
15,39 zł/kg
Cena promocyjna15,39 zł
15,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.9
z 141 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 206 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g) 300 g

FRISCO ORGANIC

Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g)

~300 g
35,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,79 zł
13,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

28% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii

18% taniej

FRISCO ORGANIC Szpinak BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak BIO

100 g
81,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 363 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.6
z 481 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
43,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,29 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 163 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszki BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Gruszki BIO (480g-720g)

~600 g
24,65 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,09 zł
11,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
FRISCO ORGANIC Śliwki świeże BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Śliwki świeże BIO (480g-720g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,79 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.4
z 146 opinii
FRISCO ORGANIC Mango BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Mango BIO

300 g
49,30 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store