Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pomidory
Małe
Cherry
FRISCO FRESH Pomidory gałązka cherry truskawkowe
Pomidory truskawkowe Cherry - Frisco Fresh
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 241 opinii

FRISCO FRESH Pomidory gałązka cherry truskawkowe

500 g
FRISCO FRESH
Holandia

Cena promocyjna25,89 zł
51,78 zł/kg
23,49 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pomidory Cherry truskawkowe to niezwykle smaczna odmiana tego często niedocenianego przez nas warzywa. Przywykliśmy do wykorzystywania go głównie do zup, gdy tymczasem stanowić może ono składnik wielu innych ciekawych dań.

Słodko-kwaśne, soczyste pomidorki cherry doskonale sprawdzają się zarówno w postaci surowej, gotowanej, pieczonej, suszonej jak i smażonej. Z powodzeniem mogą stanowić składnik różnego rodzaju surówek, sałatek, zapiekanek, pizzy, czy sosu do makaronu.

Dzięki swym niewielkim, soczyście czerwonym owocom, pomidorki pięknie prezentują się również jako element dekoracyjny.

*Podana waga produktu jest orientacyjna

Klasa jakości I


FRISCO FRESH Pomidory gałązka cherry truskawkowe


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
63.00 kJ
0.8%
Wartość energetyczna (kcal)
15.00 kcal
0.8%
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Węglowodany (g)
3.60 g
1.4%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
241 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
14%
3
2%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupiłam po raz kolejny, gdyż myślałam, że za pierwszym razem trafiłam na gorszą partię, niestety po dwóch dniach nadają się tylko do wyrzucenia, wszystkie miękkie, jutro będzie z nich błoto
01.03.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Część pomidorów pomarszczona, nie tak smaczne jak inne pomidorki
13.02.2026
0
0
Igor
zweryfikowano
Zgłaszam
Looks like good tomatoes
04.02.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, ale nie ma wrażenia, że są warte swojej ceny.
27.01.2026
0
0
Lena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidory dotarły zepsute!
16.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.08.2025
0
0
Nikt
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie zawsze dojrzałe - czasem troche kwaśne.
05.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, w odpowiednim stanie dojrzałości. Świetne jako przekąska, lub dodatek do dań. Polecam.
06.07.2025
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidorki pomarszczone, widać, że już troszkę leżały w chlodni
27.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Nie mają zbyt grubej skórki. Idealne np. do sałatek.
23.09.2024
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidorki ok, do poprawy wielkość i jakość produktów warzywnych w takiej cenie
23.09.2024
0
0
Darya
zweryfikowano
Zgłaszam
Zła jakość
18.09.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne pomidorki
31.07.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
16.07.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Pomidory mają dziwny smak, potwierdziło to kilka osób.
15.07.2024
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione pomidory we Frisco. Niestety bywają okresy, kiedy ich nie ma.
03.05.2024
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
za miekkie
25.04.2024
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Te akurat nie były świeże, bo po rozpakowaniu wszystkie pomidorki oderwały się od gałązek.
30.10.2023
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniałe - świeżutkie i aromatyczne jak prosto z krzaczka :)
26.10.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Już po jednym dniu na pomidorach pojawiła się plesn
25.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222318600010
Cena za kg:
51,78 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
1222318600010

Produkty z kategorii Cherry

4.7
z 15 opinii
FRISCO FRESH Pomidor daktylowy 500 g

FRISCO FRESH

Pomidor daktylowy

500 g
21,78 zł/kg
Cena promocyjna10,89 zł
10,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 241 opinii
FRISCO FRESH Pomidory gałązka cherry truskawkowe 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory gałązka cherry truskawkowe

500 g
51,78 zł/kg
Cena promocyjna25,89 zł
23,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 3899 opinii
FRISCO FRESH Pomidory Cherry 250 g

FRISCO FRESH

Pomidory Cherry

250 g
25,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna6,39 zł
6,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 38 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidorki cherry BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidorki cherry BIO

250 g
53,56 zł/kg
Cena promocyjna13,39 zł
12,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.7
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory cherry na gałązce świeże BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory cherry na gałązce świeże BIO

250 g
81,96 zł/kg
Cena promocyjna20,49 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store