Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki orzechowe
WEDEL WW Wafelek o smaku masła orzechowego
Wafelek o smaku masła orzechowego WW WEDEL 47g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 48 opinii

WEDEL WW Wafelek o smaku masła orzechowego

47 g
WEDEL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wedel WW Wafelek o smaku masła orzechowego zawiera cztery kawałki chrupiącego wafelka polanego mleczną czekoladą. Po przegryzieniu poczujesz także słodkie nadzienie orzechowe, bazujące na orzeszkach archaidowych. To przekąska, która poprawi Ci humor na cały dzień! Zabierz ją ze sobą do pracy, szkoły lub w podróż.


Cechy


WEDEL WW Wafelek o smaku masła orzechowego


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2021.00 kJ
24.1%
Wartość energetyczna (kcal)
483.00 kcal
24.2%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.00 g
75.0%
Węglowodany (g)
57.00 g
21.9%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
2.60 g
Białko (g)
7.80 g
15.6%
Sól (g)
0.60 g
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
48 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
15%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak masła orzechowego nie jest mocny, ale wyczuwalny. Dobre.
30.07.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
💯👍️💪
16.04.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Niesmaczne
04.04.2025
0
0
Blanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0
JOLANTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.08.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
TOMASZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
47 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
59019169
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
47 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
59019169

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa, Polska


Adres producenta

LOTTE Wedel sp. z o.o. ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa, Polska www.wedel.pl www.czekolada.pl Infolinia Konsumencka 801811011* **Opłata według taryfy lokalnej


Informacje producenta

Marka

E.Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Podmarka

Podmarka WW


Opis produktu

Masz ochotę na coś słodkiego, ale jednocześnie niebanalnego? W takim razie, co powiesz na... słodko-słoną przekąskę w oryginalnej, wedlowskiej czekoladzie mlecznej? Teraz kultowe wafle WW przełożyliśmy unikalnym nadzieniem o smaku peanut butter. Harmonijny duet czekolady i kremu z orzechów arachidowych stworzyli najbardziej doświadczeni wedlowscy czekoladnicy, którzy korzystają wyłącznie z najwyższej jakości składników. Jednym z nich jest starannie wyselekcjonowane kakao z Ghany odpowiadające za intensywny smak mlecznej czekolady. Drugim – mleko pochodzące w większości od polskich dostawców, które poddajemy specjalnym metodom produkcji. To właśnie dzięki nim wedlowska czekolada mleczna bajecznie rozpływa się w ustach. Trzecim, wyjątkowym składnikiem są orzechy arachidowe, z których powstaje unikalne, słodko-słone nadzienie peanut butter. Mmm... czy to nie brzmi pysznie? A w dodatku, wafelki WW możesz mieć zawsze pod ręką i dzielić z innymi, kiedy tylko chcesz. Choć zrozumiemy, jeśli ten niezwykły smak wolisz zatrzymać tylko dla siebie. Chrupiąca, orzechowa i czekoladowa przyjemność? Spróbuj WW Peanut Butter! • 4 kruche wafelki w czekoladzie, którymi z łatwością podzielisz się z bliskimi • Najwyższej jakości wedlowska czekolada mleczna • Starannie wyselekcjonowane kakao z Ghany • Nadzienie o smaku peanut butter • Orzechy arachidowe z Argentyny • Opakowanie 47 g Dostępne są również warianty – klasyczne WW w mlecznej czekoladzie, WW w gorzkiej czekoladzie lub baton WW Wafel Wedlowski XXL.


O marce

Produkty z kategorii Wafelki orzechowe

5.0
z 12 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 5 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku masła orzechowego 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku masła orzechowego

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027
5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
134,00 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
104,42 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
117,69 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
172,25 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
172,25 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 35 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
4.9
z 28 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy z jogurtem 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy z jogurtem

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.9
z 24 opinii
KNOPPERS Wafelek mleczno-orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek mleczno-orzechowy

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 28 opinii
PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Orzechowy XXL

45 g
77,56 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 16 opinii
KNOPPERS Wafelek z orzechami ziemnymi 25 g

KNOPPERS

Wafelek z orzechami ziemnymi

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 27 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny klasyczny 40 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny klasyczny

40 g
62,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
93,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO

125 g
95,12 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Krem Czekotubka o smaku WW klasyk 50 g

WEDEL

Krem Czekotubka o smaku WW klasyk

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store