Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki orzechowe

Wafelki orzechowe

Wróć do Wafelki, sezamki i chałwy




5.0
z 12 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

5.0
z 5 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku masła orzechowego 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku masła orzechowego

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027

5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
134,00 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026

4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
104,42 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027

4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
117,69 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027

5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
172,25 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027

5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
172,25 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027

5.0
z 35 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027

4.9
z 28 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy z jogurtem 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy z jogurtem

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027

4.9
z 23 opinii
KNOPPERS Wafelek mleczno-orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek mleczno-orzechowy

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027

5.0
z 28 opinii
PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Orzechowy XXL

45 g
77,56 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027


4.9
z 16 opinii
KNOPPERS Wafelek z orzechami ziemnymi 25 g

KNOPPERS

Wafelek z orzechami ziemnymi

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027

5.0
z 27 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny klasyczny 40 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny klasyczny

40 g
62,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
93,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO

125 g
95,12 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store