Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Zioła i natki
Zioła doniczkowe
Mięta
BAZIÓŁKA Mięta
Mięta BAZIÓŁKA 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 127 opinii

BAZIÓŁKA Mięta

1 szt
BAZIÓŁKA

Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

 Jest to roślina o świeżym aromacie oraz mentolowym, chłodzącym smaku.


BAZIÓŁKA Mięta


Produkt dostępny
Dostępne warianty
BAZIÓŁKA Mięta XXL
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
127 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
12%
3
6%
2
1%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
pięknie pachnie, odpowiednia porcja
04.07.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety , ale chyba ja mróz załatwił …:(
18.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięta jest młodziutka, pachnąca
12.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
świeżutka i pachnąca
07.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeżea . .
07.06.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Spora roślinka, mocna, zielona. W całej kuchni pachnie miętą
20.11.2024
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę slaba
02.09.2024
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo biedna ta mięta…. Rzadka
29.08.2024
0
0
An
zweryfikowano
Zgłaszam
Mogłaby być bardziej aromatyczna.
13.08.2024
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
niestety na następny dzień listki mięty zaczęły mieć czarne obwódki i postepowało to w tempie ekspresowym
18.07.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo zabiedzona roślinka. Więcej nie kupię.
16.07.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieco wyschnięta, przerośnięta
28.06.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, pachnąca
13.03.2024
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Reklamowałam ten produkt, przyjechał w stanie nie nadającym się do użycia.
29.01.2024
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało listków
24.08.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
01.07.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, dorodna roślinka
15.06.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakosc
16.05.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeża mięta, bez uschniętych listków.
21.03.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, dorodna do herbaty i koktajli. Polecam!
05.03.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
SWEDEPONIC
Marka:
BAZIÓŁKA
EAN:
5906724800467
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
BAZIÓŁKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SWEDEPONIC
EAN:
5906724800467

Produkty z kategorii Mięta

4.6
z 127 opinii
BAZIÓŁKA Mięta 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta

1 szt
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.5
z 24 opinii
BAZIÓŁKA Mięta XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta XXL

1 szt
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 60 opinii
BAZIÓŁKA Mięta BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta BIO

1 szt
Cena promocyjna8,19 zł
8,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.3
z 53 opinii
POKARM ŻYCIA Zioła Mięta XXL 1 szt

POKARM ŻYCIA

Zioła Mięta XXL

1 szt
Cena promocyjna9,19 zł
9,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
BAZIÓŁKA Mini mięta 10 g

BAZIÓŁKA

Mini mięta

10 g
479,00 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
4,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki BAZIÓŁKA

4.4
z 312 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia

1 szt
Cena promocyjna6,89 zł
6,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.4
z 90 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia XXL

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.0
z 67 opinii
BAZIÓŁKA Bazylia BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Bazylia BIO

1 szt
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.5
z 24 opinii
BAZIÓŁKA Mięta XXL 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta XXL

1 szt
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 60 opinii
BAZIÓŁKA Mięta BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Mięta BIO

1 szt
Cena promocyjna8,19 zł
8,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.3
z 124 opinii
BAZIÓŁKA Kolendra 1 szt

BAZIÓŁKA

Kolendra

1 szt
Cena promocyjna7,19 zł
7,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.2
z 52 opinii
BAZIÓŁKA Kolendra BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Kolendra BIO

1 szt
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
BAZIÓŁKA Tymianek 1 szt

BAZIÓŁKA

Tymianek

1 szt
Cena promocyjna8,19 zł
8,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 121 opinii
BAZIÓŁKA Lubczyk 1 szt

BAZIÓŁKA

Lubczyk

1 szt
Cena promocyjna7,19 zł
7,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 61 opinii
BAZIÓŁKA Pietruszka BIO 1 szt

BAZIÓŁKA

Pietruszka BIO

1 szt
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
BAZIÓŁKA Pietruszka 1 szt

BAZIÓŁKA

Pietruszka

1 szt
Cena promocyjna7,19 zł
7,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
BAZIÓŁKA Mini Bazylia 1 szt

BAZIÓŁKA

Mini Bazylia

1 szt
Cena promocyjna5,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
BAZIÓŁKA Mini mięta 10 g

BAZIÓŁKA

Mini mięta

10 g
479,00 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
4,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
BAZIÓŁKA Mini Pietruszka 10 g

BAZIÓŁKA

Mini Pietruszka

10 g
579,00 zł/kg
Cena promocyjna5,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store