
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Płyn z naturalnym ekstraktem z aloesu do ręcznego zmywania naczyń. Skutecznie usuwa zabrudzenia, tłuszcz i przypalenia pozostawiając czyste i lśniące naczynia a jego bezpieczeństwo dla środowiska zostało potwierdzone certyfikatem EU Ecolabel. Jest łagodny dla dłoni, zawiera glicerynę. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Płyn nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, nanosrebro, mikroplastiki. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu lub do ponownego napełnienia i wykorzystania. Przebadany dermatologicznie.
99% składników pochodzenia naturalnego
lśniące i czyste naczynia
bez szkodliwych substancji chemicznych
przyjazny dla środowiska
łagodny dla dłoni
naturalny ekstrakt z aloesu
składniki biodegradowalne
Sposób użycia: Zalecane dozowanie 5 ml (łyżeczka) płynu na 5 litrów wody. W przypadku naczyń lekko zabrudzonych dozowanie można zmniejszyć. Nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia w wodzie i użyć zalecanej dawki w celu ograniczenia zużycia energii i wody oraz zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą.
ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa
EU Ecolabel: PL/019/009
GRUPA INCO S.A. ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa tel. 22 711 59 00 info.produkty@inco.pl www.biostar.pl www.inco.pl
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą
| wykrzyknik | Uwaga |
BIOSTAR CLEANING PRODUCTS PŁYN DO MYCIA NACZYŃ Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
BioStar
| Marka | BioStar |
Płyn z naturalnym ekstraktem z aloesu do ręcznego zmywania naczyń. Skutecznie usuwa zabrudzenia, tłuszcz i przypalenia pozostawiając czyste i lśniące naczynia a jego bezpieczeństwo dla środowiska zostało potwierdzone certyfikatem EU Ecolabel. Jest łagodny dla dłoni, zawiera glicerynę. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. Płyn nie zawiera szkodliwych substancji takich jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, nanosrebro, mikroplastiki. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu lub do ponownego napełnienia i wykorzystania. Przebadany dermatologicznie. W celu zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne przestrzegaj rekomendowanego dozowania.
www.cleanright.eu Porady dotyczące oszczędzania wody, energii, emisji CO2 i pieniędzy
Wyprodukowano w Polsce
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Niegazowany woda źródlana
Pomidory Cherry
Borówka amerykańska opakowanie
Woda mineralna niegazowana
Brokuł
Serek homogenizowany o smaku waniliowym
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Papryka żółta 1-2 szt.
Morele
Pomidory 3-4 szt. tacka
Włoszczyzna
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Sałata rzymska mini 2-3 szt
Por
Mięso mielone wołowe
Limonka 1szt.
Sok 100% Pomarańcza
Mocny Gaz Woda źródlana
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Kalafior
Passata (przecier pomidorowy)
Sok 100% Jabłko
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Paluszki serowe
Ser Mozzarella (kostka)
Szynka eksportowa
Woda mineralna gazowana
Woda mineralna delikatnie gazowana
Napój gazowany
Buraki 4-6 szt.
Klasyczne
Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)
Drożdże Babuni świeże
Maślanka Mrągowska naturalna
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)
Boczek wędzony - plastry
Biszkopty
Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa
Ogórki konserwowe
Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie