Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Do usuwania kamienia i osadu z mydła
SENSIT Płyn do kamienia i rdzy
Płyn do kamienia i rdzy SENSIT 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

SENSIT Płyn do kamienia i rdzy

500 ml
SENSIT

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płyn do kamienia i rdzy marki Sensit posiada dwufunkcyjny atomizer (piana i spray). Z łatwością usuwa stare zabrudzenia takie jak rdza, kamień, zacieki, osady z mydła czy uporczywy brud. Jest skuteczny i bezpieczny dla powierzchni szklanych, akrylowych, ceramicznych oraz dla armatury łazienkowej czy kuchennej. Przywraca połysk, nie powodując przy tym smug ani zacieków.


SENSIT Płyn do kamienia i rdzy


Produkt wycofany

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
POLITAN
Marka:
SENSIT
EAN:
5902145004859
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
SENSIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
POLITAN
EAN:
5902145004859

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Politan Sp. z o.o. S.K.A., NIP: 6472264011, REGON: 277689834, 44-200 Rybnik, ul. 3 Maja 30, e-mail: poczta@politan.pl tel. +48 32 721 23 70

Produkty z kategorii Do usuwania kamienia i osadu z mydła

5.0
z 28 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
22,65 zł/l
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2028
4.8
z 25 opinii
DOMESTOS Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Zero Kamienia 435ml 435 ml

DOMESTOS

Piana do czyszczenia WC i Łazienki w sprayu Zero Kamienia 435ml

435 ml
41,36 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
AJAX Żel do czyszczenia Łazienki 500ml 500 ml

AJAX

Żel do czyszczenia Łazienki 500ml

500 ml
21,18 zł/l
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2028
5.0
z 9 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml 435 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Anty Kamień 435ml

435 ml
45,95 zł/l
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
4.9
z 10 opinii
CIF Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
5.0
z 10 opinii
SANYTOL Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml 500 ml

SANYTOL

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Eukalitus 500ml

500 ml
28,58 zł/l
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2029
5.0
z 56 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2028
4.9
z 42 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu 750ml

750 ml
24,65 zł/l
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2028
5.0
z 1 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia i Brudu 900 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia i Brudu

900 ml
25,21 zł/l
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.6
z 16 opinii
KRET Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml 620 ml

KRET

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml

620 ml
25,31 zł/l
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2029
4.9
z 7 opinii
MEGLIO Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml 650 ml

MEGLIO

Płyn do czyszcenia Łazienki w sprayu 650ml

650 ml
25,98 zł/l
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store