Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy
Ostre
WINIARY Sos ostro-słodki
Sos ostro słodki WINIARY 200ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

WINIARY Sos ostro-słodki

200 ml
WINIARY
Polska

Cena7,79 zł
38,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sos Hot & Sweet Chili to doskonały dodatek do dań azjatyckich, dań z drobiu, warzyw, zimnych przekąsek. Spróbuj!


WINIARY Sos ostro-słodki


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.03.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
836.00 kJ
10.0%
Wartość energetyczna (kcal)
197.00 kcal
9.9%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
47.00 g
18.1%
w tym cukry (g)
42.30 g
47.0%
Błonnik (g)
0.40 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
38,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
8445292237987
Cena za kg:
38,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445292237987

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem wstrząśnij.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz na opakowaniu. Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym (zalecana temperatura 4 ℃-20 ℃), a po otwarciu butelki w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

2


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 20


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Adres producenta

Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa Porozmawiajmy: 800 174 902 www.winiary.pl


Informacje producenta

Marka

WINIARY


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Sos Hot & Sweet Chili to doskonały dodatek do dań azjatyckich, dań z drobiu, warzyw, zimnych przekąsek. Spróbuj!

Produkty z kategorii Ostre

4.9
z 18 opinii
FLYING GOOSE Sos sriracha 200 g

FLYING GOOSE

Sos sriracha

200 g
57,95 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2028
5.0
z 33 opinii
DEVELEY Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim) 300 ml

DEVELEY

Sos Mayo Sriracha (w stylu tajskim)

300 ml
30,63 zł/l
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027
4.9
z 31 opinii
TABASCO Sos pikantny z czerwonych papryczek 60 ml

TABASCO

Sos pikantny z czerwonych papryczek

60 ml
253,17 zł/l
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2030
5.0
z 4 opinii
TAO TAO Sos chilli czosnkowy 300 g

TAO TAO

Sos chilli czosnkowy

300 g
30,63 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 13 opinii
HOUSE OF ASIA Sambal Oelek (sos chili) 240 g

HOUSE OF ASIA

Sambal Oelek (sos chili)

240 g
45,79 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 6 opinii
COCK Sos chili słodko-pikantny 800 ml

COCK

Sos chili słodko-pikantny

800 ml
17,99 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
SUN HEE Sos koreański Itaewon ostry 300 g

SUN HEE

Sos koreański Itaewon ostry

300 g
32,30 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
WINIARY Sos ostro-słodki 200 ml

WINIARY

Sos ostro-słodki

200 ml
38,95 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,47 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 206 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 92 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 118 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Budyń Blueberry Muffin (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Blueberry Muffin (bez cukru)

35 g
42,57 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 37 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
Nowość
WINIARY Pudding w stylu azjatyckim Matcha & Ananas 65 g

WINIARY

Pudding w stylu azjatyckim Matcha & Ananas

65 g
64,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,19 zł
4,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store