Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mozzarella
W kulce
AMBROSI Ser Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. (kulka)
Ser Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. (kulka) AMBROSI 125g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

AMBROSI Ser Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. (kulka)

125 g
AMBROSI

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bardzo delikatna Mozzarella wytwarzana wyłącznie z mleka pochodzącego od szczególnej rasy Bawolic. Wspaniały, śmietankowy i delikatny smak. Zaleca się wyjęcie sera na godzinę przed podaniem.


AMBROSI Ser Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. (kulka)


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1123.00 kJ
13.4%
Wartość energetyczna (kcal)
271.00 kcal
13.6%
Tłuszcz (g)
23.50 g
33.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.90 g
79.5%
Węglowodany (g)
0.60 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
14.30 g
28.6%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
JANSEN
Marka:
AMBROSI
EAN:
8009327003963
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
125 g
Marka:
AMBROSI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANSEN
EAN:
8009327003963

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temp.: od 2 °C do +8 °C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa


Pozostałe informacje

DOP - denominazione di origine protetto chroniona nazwa pochodzenia


Adres producenta

Ambrosi S.p.A., via Ottorino Ambrosi 1, 25014 Castenedolo (Brescia), Włochy


Adres dystrybutora

Jansen sp. z o.o., ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Ambrosi


Marka standaryzowana

MarkaAmbrosi

Logotypy stron trzecich

Chroniona nazwa pochodzenia produktu

Produkty z kategorii W kulce

4.9
z 177 opinii

16% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 27 opinii
FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO 125 g

FRANCIA

Ser Mozzarella (kulka) BIO

125 g
69,52 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,69 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 217 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
47,12 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 434 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
41,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
53,93 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 711 opinii
BUONA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

BUONA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
33,52 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 196 opinii
FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser mozzarella light (kulka)

125 g
32,72 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 338 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (mini kulki)

125 g
54,32 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 48 opinii
BUONA Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka) 125 g

BUONA

Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka)

125 g
41,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 37 opinii
NONNO NANNI Burrata (ser włoski) 125 g

NONNO NANNI

Burrata (ser włoski)

125 g
122,32 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 49 opinii
ZOTT Zottarella Ser Mozzarella 125 g

ZOTT Zottarella

Ser Mozzarella

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 43 opinii
CASTELLI Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. 100 g

CASTELLI

Mozzarella di Bufala Campana D.O.P.

100 g
102,90 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 47 opinii
SAN SALVATORE Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO 125 g

SAN SALVATORE

Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO

125 g
103,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 7 opinii
FORMAGIA Mozzarella maxi 200 g

FORMAGIA

Mozzarella maxi

200 g
35,95 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
CIOFFI Burrata z bazylią 1 szt

CIOFFI

Burrata z bazylią

1 szt
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 33 opinii
CANDIA Mozarella w solance 100 g

CANDIA

Mozarella w solance

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 20 opinii
JAGER Ser Mozzarella 125 g

JAGER

Ser Mozzarella

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store