Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mozzarella
W kulce
FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO
Ser mozzarella - Francia
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 27 opinii

FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO

125 g
FRANCIA

Promocja
Cena promocyjna8,69 zł
69,52 zł/kg
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (6% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser Mozarella w wersji BIO od Francia to wysokiej jakości produkt o aksamitnym smaku, który urozmaici każde danie. Ser Mozarella BIO jest wytwarzany z opatrzonego certyfikatem mleka ekologicznego, czemu zawdzięcza dobrą konsystencję oraz właściwy sobie aromat.

Ser Mozarella szczególnie dobrze komponuje się z pomidorami, jednak równie dobrze może być łączony z innymi warzywami. Jego szczególne walory smakowe pozwalają zakochać się w nim od razu i doskonale współgrać z innymi składnikami potraw.

Ser Mozarella jest idealny do:

  • Sałatek warzywnych
  • Urozmaicania dań, gdzie składnikiem bazowym jest pomidor
  • Dodatek do mięs

FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.10.2026
Tagi
promocja
bio
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
975.00 kJ
11.6%
Wartość energetyczna (kcal)
233.00 kcal
11.7%
Białko (g)
18.10 g
36.2%
Węglowodany (g)
1.70 g
0.7%
Tłuszcz (g)
17.10 g
24.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Są smaczne i ekologiczne.
04.06.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Diamantis
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Marlena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Stanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,52 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
125 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
FRANCIA
EAN:
4012642000139
Cena za kg:
69,52 zł/kg
Waga:
125 g
Marka:
FRANCIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4012642000139

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +4ºC do +7ºC

Produkty z kategorii W kulce

4.9
z 177 opinii

16% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 27 opinii
FRANCIA Ser Mozzarella (kulka) BIO 125 g

FRANCIA

Ser Mozzarella (kulka) BIO

125 g
69,52 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,69 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 196 opinii
FORMAGIA Ser mozzarella light (kulka) 125 g

FORMAGIA

Ser mozzarella light (kulka)

125 g
32,72 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 338 opinii
FORMAGIA Ser Mozzarella (mini kulki) 125 g

FORMAGIA

Ser Mozzarella (mini kulki)

125 g
54,32 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
53,93 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 711 opinii
BUONA Ser Mozzarella (kulka) 125 g

BUONA

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
33,52 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 47 opinii
SAN SALVATORE Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO 125 g

SAN SALVATORE

Mozzarella di Bufala Campana DOP (z mleka bawolego) BIO

125 g
103,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 37 opinii
NONNO NANNI Burrata (ser włoski) 125 g

NONNO NANNI

Burrata (ser włoski)

125 g
122,32 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 217 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
47,12 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 434 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
41,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 49 opinii
ZOTT Zottarella Ser Mozzarella 125 g

ZOTT Zottarella

Ser Mozzarella

125 g
47,92 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 43 opinii
CASTELLI Mozzarella di Bufala Campana D.O.P. 100 g

CASTELLI

Mozzarella di Bufala Campana D.O.P.

100 g
102,90 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 48 opinii
BUONA Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka) 125 g

BUONA

Mozzarella wysokoproteinowa ( kulka)

125 g
41,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 7 opinii
FORMAGIA Mozzarella maxi 200 g

FORMAGIA

Mozzarella maxi

200 g
35,95 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
CIOFFI Burrata z bazylią 1 szt

CIOFFI

Burrata z bazylią

1 szt
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.8
z 20 opinii
JAGER Ser Mozzarella 125 g

JAGER

Ser Mozzarella

125 g
49,52 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 33 opinii
CANDIA Mozarella w solance 100 g

CANDIA

Mozarella w solance

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store