Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki pomidorowe, paprykowe
Pomidorowe
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy
Chrupki kukurydziane o smaku pizzy CHEETOS 160g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 48 opinii

CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

2.24 kg
CHEETOS
1 szt.14 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy.


CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy


Produkt wycofany

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2.24 kg
Dostawca:
-
Marka:
CHEETOS
EAN:
5900259115621
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
2.24 kg
Marka:
CHEETOS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
-
EAN:
5900259115621

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

kasza kukurydziana 69%, olej roślinny rzepakowy, preparat aromatyzujący [cukier, maltodekstryna, sól, glukoza, hydrolizowane białko roślinne (zawiera soję), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), aromaty, barwniki (betanina, ekstrakt z papryki), cebula w proszku, serwatka w proszku z mleka, chlorek potasu, pomidor w proszku, mączka chleba świętojańskiego, zioła, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty dymu wędzarniczego]

Produkty z kategorii Pomidorowe

5.0
z 54 opinii

17% taniej

BIO SAURUS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym bezglutenowe BIO 50 g

BIO SAURUS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym bezglutenowe BIO

50 g
85,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,29 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 31 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 27 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 34 opinii
LORENZ Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy 100 g

LORENZ Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku pizzy

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 61 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 130 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

130 g
57,62 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 51 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

80 g
58,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

80 g
58,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 48 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 160 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

160 g
46,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 26 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z pomidorami i bazylią bezglutenowe BIO

50 g
129,80 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
5.0
z 40 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 17 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.9
z 30 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 150 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
5.0
z 8 opinii
KIMIFINNE bezglutenowe chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym BIO 30 g

KIMIFINNE

bezglutenowe chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym BIO

30 g
149,67 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

Produkty marki CHEETOS

4.9
z 31 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 27 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 42 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku sera 85 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku sera

85 g
52,82 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 24 opinii
CHEETOS Spirals Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 80 g

CHEETOS

Spirals Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

80 g
56,13 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 63 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku sera 130 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku sera

130 g
57,62 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 61 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym 130 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku serowo-ketchupowym

130 g
57,62 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 48 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 160 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

160 g
46,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 30 opinii
CHEETOS Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 150 g

CHEETOS

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
5.0
z 9 opinii
CHEETOS Chipsy kukurydziane o smaku słodkie chilli 80 g

CHEETOS

Chipsy kukurydziane o smaku słodkie chilli

80 g
69,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 7 opinii
CHEETOS Chipsy kukurydziane o smaku bardzo pikantnym 80 g

CHEETOS

Chipsy kukurydziane o smaku bardzo pikantnym

80 g
69,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store