Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Salami i fuet
ARTYSAN Fuet Duroc
Fuet Duroc ARTYSAN 175g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 19 opinii

ARTYSAN Fuet Duroc

175 g
ARTYSAN

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tradycyjny hiszpański fuet ekstra, z wieprzowiny rasy duroc.

Fuet to z pewnością książę hiszpańskich tapas i najbardziej ceniona przez wielu Polaków hiszpańska wędlina.

Wieprzowina Duroc, w pełni naturalna mikroflora i tradycyjne metody produkcji sprawiają, że nasz fuet duroc jest przysmakiem dla podniebienia. Odpowiednie dojrzewanie i suszenie, charakterystyczna pomarszczona powierzchnia zewnętrzna i jednorodny układ białej flory sprawiają, że jest wyjątkowy.
W ARTYSAN świnie rasy duroc są hodowane na własnych gospodarstwach oraz są żywione kompleksową i kontrolowaną dietą na bazie naturalnych pasz roślinnych. Rasa Duroc ma czerwone umaszczenie i jest znana z doskonałego marblingu mięsa, czyli równomiernej rozproszonej intramuskularnej tkanki tłuszczowej, która jest idealna do procesu dojrzewania, aby uzyskać doskonały wynik.

Jak degustować Fuet Duroc Artysan
Ze skórą lub bez, grubo lub cienko pokrojone, prosto lub ukośnie... To kwestia gustu i nic nie jest na ten temat napisane. Niektórzy smakosze uważają, że skóra modyfikuje smak mięsa i wolą ją usunąć. Inni z kolei uważają, że skórka nadaje mu chrupiącą teksturę. Nasz fuet duroc jest nadziewany w naturalnej osłonce, więc jeśli go lubisz, możesz cieszyć się nim ze skórką.

Krojenie Fuet Duroc Artysan
Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem na delektowanie się fuet duroc jest pokrojenie go na półcentymetrowe plasterki po skosie. Ukośne cięcie oznacza, że nie jest on cięty całkowicie prostopadle do kawałka, ale po przekątnej.


ARTYSAN Fuet Duroc


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1839.00 kJ
21.9%
Wartość energetyczna (kcal)
443.00 kcal
22.2%
Tłuszcz (g)
35.00 g
50.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
5.00 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
27.00 g
54.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
3.40 g
56.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
21%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Oryginalne, pyszne i ładnie zapakowane
29.03.2024
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszotka ☺️. Smak idealny!
09.12.2023
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny.
05.12.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę bardzo dobrej jakości kiełbaska smaczna polecam moja ulubiona
03.06.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość do ceny.
28.04.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
wygląda ,że dobrze smakuje - jeszcze nie zjadłem tej sztuki ,ale poprzednie trzy były przesmakowite
24.04.2023
0
0
Pedro
zweryfikowano
Zgłaszam
Oryginalny. Duża zawartość mięsa. Najlepszy co jadłem.
07.01.2022
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.06.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0
Nataliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2024
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.11.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2024
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2024
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2024
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.10.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
175 g
Dostawca:
DIEGO RUIZ
Marka:
ARTYSAN
EAN:
8423610071048
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
175 g
Marka:
ARTYSAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DIEGO RUIZ
EAN:
8423610071048

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 15 dni.


Zalecany sposób przechowywania

​Spożycie bezpośrednie. Zaleca się otwarcie 10 minut przed.


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 15 dni.

Produkty z kategorii Salami i fuet

4.9
z 132 opinii
CASA MODENA Salami spianata calabra pik 80 g

CASA MODENA

Salami spianata calabra pik

80 g
176,13 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 88 opinii
BELL Fuet 160 g

BELL

Fuet

160 g
100,56 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.8
z 19 opinii
MARTINEZ SOMALO Kiełbasa fuet extra 130 g

MARTINEZ SOMALO

Kiełbasa fuet extra

130 g
126,08 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 57 opinii
PRIMAVERA. Salami Milano - plastry BIO 70 g

PRIMAVERA.

Salami Milano - plastry BIO

70 g
292,71 zł/kg
Cena20,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
172,90 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 19 opinii
ESPUNA Fuet d olot 150 g

ESPUNA

Fuet d olot

150 g
103,27 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 14 opinii
GALBANI Salame Napoli 80 g

GALBANI

Salame Napoli

80 g
208,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.9
z 77 opinii
PICK Salami mini - kawałek 250 g

PICK

Salami mini - kawałek

250 g
141,96 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.8
z 12 opinii
BIO VERDE Salami Toscanella - plastry BIO 80 g

BIO VERDE

Salami Toscanella - plastry BIO

80 g
318,63 zł/kg
Cena25,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store