PERSIL Discs Kapsułki do prania tkanin kolorowych

1 szt
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Persil Discs Lavender kapsułki do prania (41 liczba prań), Persil Discs z Technologią Deep Clean Plus, dla długotrwałej świeżości, skuteczne od 20°C.

Moc 4w1 - kapsułki do prania Persil zapewniają 4 korzyści: higieniczne usuwanie plam, długotrwałą świeżość, olśniewający blask oraz ochronę włókien.

Głęboka czystość - dzięki Technologii Deep Clean Plus wysokowydajna kapsułka Persil wnika głęboko we włókna, aby usunąć najbardziej uporczywe plamy.

Długotrwała świeżość - Active Fresh Effect zwalcza nieprzyjemne zapachy, pozostawiając długotrwałą świeżość prania.

Dla czystszego świata - kapsułki zawierają 92% składników biodegradowalnych*, a ich opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu**. Są skuteczne nawet przy praniu w niskich temperaturach.

Ochrona włókien - Persil Discs są skuteczne w usuwaniu plam a jednocześnie delikatne dla tkanin. Reularne stosowanie chroni włókna, dzięki czemu ubrania dłużej zachowują swoje właściwości.


Persil Discs 4w1 - dla skutecznego usuwania plam z formułą zawierającej 92% składników biodegradowalnych*

Persil Discs 4w1 zapewniają perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość prania. Usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Każda z 4 komór kapsułki zawiera silną formułę, zaprojektowaną do działania w 4 kluczowych obszarach: usuwanie plam, zapewnienie długotrwałej świeżości, utrzymywanie blasku kolorów i ochrona tkanin. Po prostu wrzuć kapsułkę do bębna pralki, następnie pranie i pozwól jej działać. Zintegrowana Technologia Persil Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu higienicznego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie włókien i zachowaniu olśniewającego blasku Twoich ubrań.


Ponadto Persil Discs są dobre nie tylko dla Twoich ubrań, ale również dla planety. Formuła kapsułek zawiera 92% składników biodegradowalnych* i  jest skuteczna nawet przy praniu w niskich temperaturach, nawet od 20°C, co pomaga oszczędzać energię. A opakowanie Persil Discs nadaje się w 100% do recyklingu - dla czystszego świata.


Od ponad 100 lat Persil tworzy wysokiej jakości detergenty do prania, utrzymujące świeżość kolorów i nieskazitelną biel. Lata, które poświęciliśmy na udoskonalanie rynku środków do prania sprawiły, że jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów i niezawodnych rezultatów prania. Teraz i w przyszłości jesteśmy zdecydowani kontynuować walkę z plamami - jednocześnie mając na uwadze dobro naszej planety.


Kluczowe korzyści

•Wysoka skuteczność działania, nawet w niskich temperaturach (od 20°C)

•Silne usuwanie plam

•Długotrwała świeżość

•92% składników biodegradowalnych*

•Opakowanie w 100% nadające się do recyklingu**


*Dotyczy składników organicznych zgodnie z OECD 301/302

**Po usunięciu papierowej owijki. Papierowa owijka w 92% pochodząca z recyklingu,  pudełko w 50% pochodzące z recyklingu i nadające się do recyklingu.


Cechy

92 % składników biodegradowalnych


PERSIL Discs Kapsułki do prania tkanin kolorowych

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Producent:
HENKEL
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101537345
Przygotowywanie i przechowywanie
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe