Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru
Duże>30
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt.
Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt. PERLUX 52.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt.

1 szt
PERLUX
Polska

Cena49,99 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nowoczesne kapsułki żelowe Perlux zawierają innowacyjną formułę z technologią 4 Cold Enzyme przez co działają już w 20 stopniach, skutecznie usuwając zabrudzenia jednocześnie chroniąc włókna i kolory tkanin – nawet w krótkich cyklach prania.

Są przeznaczone do prania ubrań kolorowych. Zawarte w kapsułkach naturalne olejki eteryczne, nadają praniu długotrwałą świeżość i subtelny, przyjemny zapach.


PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.07.2029
Dostępne warianty
PERLUX Kapsułki do prania uniwersalne Fresh Escape 52 szt.
Pokaż wszystkie

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
LAKMA
Marka:
PERLUX
EAN:
5902986217203
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PERLUX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LAKMA
EAN:
5902986217203

Produkty z kategorii Do koloru

4.9
z 25 opinii

29% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
64,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
4.8
z 10 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt.

1 szt
Cena promocyjna69,99 zł
79,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
93,73 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt. 528 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.

528 g
102,25 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
4.8
z 4 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
5.0
z 5 opinii
WOOLITE Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt. 1 szt

WOOLITE

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt.

1 szt
Cena48,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt.

1.53 kg
39,21 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 1 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt.

1.53 kg
39,21 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt.

1 szt
Cena64,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2028
4.7
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt.

1 szt
Cena63,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PERLUX

PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Bali 900ml 900 ml

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Bali 900ml

900 ml
14,43 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 6 opinii
PERLUX Żel do prania i wybielania Firanek 1 saszetka 100ml 100 ml

PERLUX

Żel do prania i wybielania Firanek 1 saszetka 100ml

100 ml
39,90 zł/l
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
5.0
z 2 opinii
PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Sakura 900g 900 g

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Sakura 900g

900 g
14,43 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
4.9
z 16 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 20 szt.

1 szt
Cena27,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2031
4.6
z 11 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin białych 20 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin białych 20 szt.

1 szt
Cena27,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2031
4.7
z 9 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 24 szt.

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
4.5
z 2 opinii
PERLUX Kapsułki do prania uniwersalne Fresh Escape 52 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania uniwersalne Fresh Escape 52 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 1 opinii
PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Elegance 900ml 900 ml

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Elegance 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
PERLUX Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Passion 900ml 900 ml

PERLUX

Skoncentrowany Płyn do płukania 45 prań Passion 900ml

900 ml
17,77 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 9 opinii
PERLUX Hipoalergiczne Kapsułki do prania tkanin białych Baby 24 szt. 1 szt

PERLUX

Hipoalergiczne Kapsułki do prania tkanin białych Baby 24 szt.

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store