Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Smakowa
Poniżej 1l
TYMBARK Po prostu woda & sok cytryna jabłko
woda & sok cytryna jabłko Po prostu TYMBARK 400ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.0
z 1 opinii

TYMBARK Po prostu woda & sok cytryna jabłko

400 ml
TYMBARK
1 szt.12 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tymbark Po Prostu woda i sok cytryna jabłko świetnie się sprawdzi dla wszystkich, którzy poszukują zdrowego napoju, nie akceptują słodzików i chą dbać o planetę. 


Cechy

naturalne składniki

wysoka zawartość soków: 30 %

bez dodatku cukru

30 % soku / 70 % wody


TYMBARK Po prostu woda & sok cytryna jabłko


Produkt wycofany
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
53.00 kJ
0.6%
Wartość energetyczna (kcal)
12.00 kcal
0.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.10 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.10 g
3.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
400 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334010742
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
400 ml
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334010742

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Przechowuj w zacienionym miejscu. Po  otwarciu  przechowuj  w  lodówce  i  spożyj w ciągu 48 godzin.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy


Adres producenta

MWS Sp. z o.o., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Podmarka

Podmarka Po prostu

Produkty z kategorii Poniżej 1l

4.9
z 12 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko malina 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko malina

400 ml
8,22 zł/l
Cena3,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
KUBUŚ Play! Napój owocowy woda i owoce jabłko brzoskwinia 400 ml

KUBUŚ Play!

Napój owocowy woda i owoce jabłko brzoskwinia

400 ml
8,22 zł/l
Cena3,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą limonki i mięty

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 2 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Naturals

Napój niegazowany z delikatną nutą maliny i cytryny

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Cytryny Napój niegazowany o smaku cytryny 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Cytryny Napój niegazowany o smaku cytryny

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ Jabłka Napój niegazowany o smaku jabłka 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ

Jabłka Napój niegazowany o smaku jabłka

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki TYMBARK

5.0
z 237 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 413 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 9 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 8 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-arbuz 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-arbuz

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 6 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-malina 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-malina

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store