Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - jagnięcina
Puszka >401g
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę
Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę DOLINA NOTECI 800g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

39% taniej

4.9
z 21 opinii

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

800 g
DOLINA NOTECI
Polska

Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,99 zł/kg
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (39% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dolina Noteci Premium Jagnięcina wysokiej jakości mokra karma dla dorosłych psów. Mięso z jagnięciny jest doskonałym źródłem białka oraz aminokwasów - takich jak lizyna i leucyna. Ponadto dostarcza żelaza i miedzi, które wspierają odporność oraz funkcje krwi i układu krążenia. Zawiera kwasy tłuszczowe n-3 i n-6, które wspierają zdrowie skóry poprzez kontrolę procesów zapalnych. To idealny wybór dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym, zapewniający im zdrowie i dobre samopoczucie.

Dolina Noteci Premium Jagnięcina mokra karma dla dorosłych psów, puszka 800 g


DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajna, smakująca psom karma dla konsumentów w zaawansowanym wieku.
25.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
DOLINA NOTECI
EAN:
5902921300045
Cena za kg:
14,99 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
DOLINA NOTECI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5902921300045

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Masa Psa 5 kg 10 kg 20 kg 30 kg 40 kg 

Ilość puszek/dzień  0,5 0,75 1,25 1,75 2,25 


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

wołowina 30% (płuca, serca, żołądki, mięso, wymiona), jagnięcina 25% (wątroba, mięso, serca), wieprzowina 20% (mięso, nerki, wątroba, przełyki), rosół, jaja 3%, marchew 1,7%, ryż naturalny brązowy 1,2%, substancje mineralne, olej lniany 0,2%, nasiona babki płesznik 0,2%, bazylia suszona 0,01% 

Produkty z kategorii Puszka >401g

4.0
z 1 opinii

27% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 800 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

800 g
16,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2029
4.8
z 13 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów z jagnięciną i kaszą gryczaną puszka 800 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów z jagnięciną i kaszą gryczaną puszka

800 g
15,86 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2029

Produkty marki DOLINA NOTECI

4.9
z 22 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.8
z 11 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
4.8
z 15 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2028
4.7
z 14 opinii

39% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 9 opinii

22% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
15,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2029
4.9
z 17 opinii

39% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2029
4.9
z 29 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.7
z 9 opinii

39% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2029
4.9
z 13 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
4.9
z 11 opinii

39% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2029
5.0
z 6 opinii

32% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2029
5.0
z 20 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2028
4.9
z 25 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2028
5.0
z 18 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2029
5.0
z 2 opinii

32% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2029
4.8
z 26 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store