4.3
z 3 opinii

LISTNY CUD BIO Mikroliście kolendry

1 szt
Polska
FriscoNowy, zapakowany
8,99
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Azjatycka bomba witaminowa. Jeszcze bardziej pełne smaku i aromatu niż ich dorosła wersja. Doskonała do dań kuchni azjatyckiej, tajskiej i arabskiej, ale świetnie sprawdzi się też w daniach z innych regionów świata np. do polskich pierogów. Pełne zdrowotnych dobroci - witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Jednym słowem - doniczka pełna zdrowia, dobra dla Ciebie i dla planety :)

Produkt w pełni bez plastiku, zapakowany w biodegradowalne celulozowe opakowanie - można je wyrzucić nawet do domowego kompostu.


Jak korzystać z mikroliści?
Zetnij, opłucz i zjedz. Świetnie pasują do kanapek, sałatek, burgerów, dań azjatyckich czy zup. Przechowywać w temperaturze pokojowej, podlewać co 2-3 dni. Biały nalot przy korzeniach to naturalna część rośliny.

Produkt bio i organiczny, z eko certyfikatem, produkowany lokalnie w Warszawie na farmie wertykalnej. Po zjedzeniu doniczkę i opakowanie można wyrzucić do śmieci Bio


LISTNY CUD BIO Mikroliście kolendry

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
LISTNY CUD BIO Mikroliście brokuła
Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
Producent:
FUTURE FRIENDLY FARM
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
EAN:
5904858670055
Przygotowywanie i przechowywanie