Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Masło
Tradycyjne
LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa
Masło Ekstra 83% z Łukowa LUMIKO 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 90 opinii

LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa

200 g
LUMIKO

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lumiko Masło Extra 83% z Łukowa to skoncentrowane źródło energii. Jedna kostka masła to prawie 1500 kcal pod postacią dobrze przyswajalnego tłuszczu. To dobry produkt dla wszystkich, którzy potrzebują treściwego źródła energii – osób pracujących fizycznie i umysłowo, dzieci, kobiet w ciąży, a także seniorów.

Masło ekstra 83% z Łukowa Lumiko 200 g


Cechy

Polska Dobra Marka 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma

źródło witamin: witamina A, witamina D, witamina E


LUMIKO Masło Ekstra 83% z Łukowa


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
Keto

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3100.00 kJ
36.9%
Wartość energetyczna (kcal)
754.00 kcal
37.7%
Tłuszcz (g)
83.00 g
118.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
57.00 g
285.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina A (µg)
814.00 g
101.8%
Witamina D (µg)
0.80 g
16.0%
Witamina E (mg)
2.50 mg
20.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
LUMIKO
Marka:
LUMIKO
EAN:
5907616900364
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
200 g
Marka:
LUMIKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LUMIKO
EAN:
5907616900364

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data podana na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C. Chronić przed światłem.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Międzyrzecka 81 21-400 Łuków


Adres producenta

Lumiko Sp. z o.o. ul. Międzyrzecka 81 21-400 Łuków, tel. 25 798 20 26


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

O producencie

Polska mleczarnia 100 % polski kapitał


Dodatkowe informacje

www.lumiko.com.pl Facebook: ZakladMleczarskiLumiko Instagram: lumiko_smak_spokoju

Produkty z kategorii Tradycyjne

5.0
z 103 opinii
GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 146 opinii
SOBIK Masło Extra Osełeczka Górska Mini 100 g

SOBIK

Masło Extra Osełeczka Górska Mini

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 333 opinii
SOBIK Osełka górska - masło extra 300 g

SOBIK

Osełka górska - masło extra

300 g
49,63 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 82 opinii
STRZAŁKOWO Masło extra kostka 250 g

STRZAŁKOWO

Masło extra kostka

250 g
71,56 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 210 opinii
KANKA Masło extra osełka (82% tł.) 300 g

KANKA

Masło extra osełka (82% tł.)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 398 opinii
ŁACIATE Masło extra 200 g

ŁACIATE

Masło extra

200 g
30,45 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 214 opinii
KANKA Masło extra 82% tłuszczu 200 g

KANKA

Masło extra 82% tłuszczu

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 1047 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
29,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 263 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
55,95 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Masło osełkowe BIO 200 g

BIO PLANET

Masło osełkowe BIO

200 g
77,45 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store