Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Masło i margaryny
Masło
Tradycyjne
MLEKOVITA Masło Polskie Extra
Masło naturalne extra o idealnym smaku - Mlekovita
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 1047 opinii

MLEKOVITA Masło Polskie Extra

200 g
MLEKOVITA

friscontowa cena
Cena5,89 zł
29,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Masło Mlekovita znane jest ze swojego znakomitego śmietankowego smaku i intensywnego mlecznego aromatu. Charakteryzuje się 82% zawartością tłuszczu.

Może być wykorzystywane zarówno do kanapek, jak i smażenia czy pieczenia. Nie zawiera żadnych dodatków, jest całkowicie naturalne.

Podczas jego produkcji wykorzystano wyłącznie tradycyjne metody, pozwalające wydobyć jego prawdziwy smak i zapach, wyczuwalny zaraz po wyjęciu z opakowania.

Czy wiesz, że:

  • masło jest bogatym źródłem witamin A, D i E,
  • prawdziwe masło zawiera co najmniej 80% tłuszczu
  • masło jest skarbnicą selenu, który wspiera tarczycę i układ odpornościowy

Cechy

Poznaj Dobrą Żywność

Laur Konsumenta 2014


MLEKOVITA Masło Polskie Extra


Produkt dostępny
Data przydatności: 08.12.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3068.00 kJ
36.5%
Wartość energetyczna (kcal)
746.00 kcal
37.3%
Tłuszcz (g)
82.00 g
117.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
54.00 g
270.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
1.00 g
2.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
1047 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
jest dobrze tłuste
19.09.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena i dobra jakos
29.08.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre do ciast
30.07.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości, moje ulubione
29.07.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre i niedrogie.
12.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
02.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, często kupuję
04.05.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
03.05.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne masło. Smak wymiata. Dobre mleko i bez ściemy z tłuszczem.
21.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne masło Polskie Ekstra.Posiada wyjątkowy, delikatny smak.Idealne do spożywania solo lub jako dodatek do potraw.Polecam 👍🔥
11.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutkie , smaczne i dobrze się smaruje
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre masło bez zbędnych dodatków. Atrakcyjna cena.
12.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje masło
06.02.2026
0
0
Vadzim
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
21.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione, delikatne w smaku.
28.11.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
21.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Według mnie smaczne.
20.11.2025
1
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne masło dość dobrze się smaruje
18.09.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Extra!💪
03.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok.👍️
01.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
MLEKOVITA
Marka:
MLEKOVITA
EAN:
5900512300108
Cena za kg:
29,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
MLEKOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MLEKOVITA
EAN:
5900512300108

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

TypSchładzać

Warunki przechowywania

Min. temp. °C1

Maks. temp. °C10


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +1°C do +10°C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

SM MLEKOVITA
ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska


Adres producenta

ul. Ludowa 122
18-200 Wysokie Mazowieckie
Polska


Informacje producenta

Marka

Mlekovita


Marka standaryzowana

MarkaMlekovita

Produkt

Nazwa funkcjonalnaMasło Polskie ekstra

Wariantbez dodatków 82%


Logotypy stron trzecich - pozstały tekst

Certyfikowane Systemy ISO 9001, FSSC 22000, ISO 14001 Gwarancją Jakości

Produkty z kategorii Tradycyjne

5.0
z 103 opinii
GOAT FARM Masło kozie 125 g

GOAT FARM

Masło kozie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
5.0
z 146 opinii
SOBIK Masło Extra Osełeczka Górska Mini 100 g

SOBIK

Masło Extra Osełeczka Górska Mini

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 2058 opinii
OSM ŁOWICZ Masło extra 200 g

OSM ŁOWICZ

Masło extra

200 g
31,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 333 opinii
SOBIK Osełka górska - masło extra 300 g

SOBIK

Osełka górska - masło extra

300 g
49,63 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 82 opinii
STRZAŁKOWO Masło extra kostka 250 g

STRZAŁKOWO

Masło extra kostka

250 g
71,56 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 210 opinii
KANKA Masło extra osełka (82% tł.) 300 g

KANKA

Masło extra osełka (82% tł.)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 20 opinii
EKO ŁUKTA Masło extra BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło extra BIO

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.7
z 30 opinii
EKO ŁUKTA Masło Extra Osełka BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Masło Extra Osełka BIO

200 g
82,45 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 398 opinii
ŁACIATE Masło extra 200 g

ŁACIATE

Masło extra

200 g
30,45 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 214 opinii
KANKA Masło extra 82% tłuszczu 200 g

KANKA

Masło extra 82% tłuszczu

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 1047 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra 200 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra

200 g
29,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 263 opinii
POLMLEK Masło extra 200 g

POLMLEK

Masło extra

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
55,95 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Masło osełkowe BIO 200 g

BIO PLANET

Masło osełkowe BIO

200 g
77,45 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Produkty marki MLEKOVITA

5.0
z 325 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,91 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 327 opinii
MLEKOVITA Masło klarowane 500 g

MLEKOVITA

Masło klarowane

500 g
48,38 zł/kg
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 169 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Serek wiejski bez laktozy 180 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Serek wiejski bez laktozy

180 g
19,94 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 232 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Śmietana 18% 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Śmietana 18%

200 g
18,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
5.0
z 308 opinii
MLEKOVITA Jogurt naturalny typu greckiego 400 g

MLEKOVITA

Jogurt naturalny typu greckiego

400 g
10,97 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 144 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
7,58 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 230 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 1,5% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 1,5%

500 ml
7,58 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.8
z 185 opinii
MLEKOVITA Masło Polskie Extra ( 100g) 100 g

MLEKOVITA

Masło Polskie Extra ( 100g)

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
45,27 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 80 opinii
MLEKOVITA Ser Morski w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Morski w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 122 opinii
MLEKOVITA Ser Mazdamer w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Mazdamer w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.9
z 101 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Masło Polskie Extra bez laktozy 200 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Masło Polskie Extra bez laktozy

200 g
55,95 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 265 opinii
MLEKOVITA La Polle Camembert Classic Ser pleśniowy 120 g

MLEKOVITA La Polle

Camembert Classic Ser pleśniowy

120 g
54,08 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
5.0
z 120 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Polski jogurt naturalny 350 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Polski jogurt naturalny

350 g
12,26 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store